Vpis v prvi razred

Spoštovani starši!

Sporočamo vam, da bomo vpisovali v prvi razred devetletne šole otroke, ki so bili rojeni v času od 1. januarja 2008 do 31. decembra 2008.

Vpis bo potekal na OŠ Karla Destovnika-Kajuha, v pisarni pedagoginje in psihologinje. Pričakujemo vas v sredo, 12. februarja 2014 in četrtek, 13. februarja 2014

dopoldan od 10. do 12. ure in popoldan od 15. do 18. ure.

S seboj prinesite svoj osebni dokument (npr. osebno izkaznico, potni list…). Otroka k vpisu ni potrebno pripeljati. K vabilu prilagamo osnovne informacije, vprašalnik, in prijavnico za oddelek podaljšanega bivanja, ki ju prosim izpolnite doma in prinesite s seboj k vpisu.

Lep pozdrav in nasvidenje!

Šolski svetovalni delavki:

Maja Ahtik Požegar, univ. dipl. psih.

Jelka Peterlin, prof.

Ravnateljica:

mag. Majda Zaveršnik Puc

Ta vnos je bil objavljen v Informacije staršem. Zaznamek za trajno povezavo.