Stožice 2013

Sreda, 18. 12. 2013 v Ljubljani (Center Stožice), ogled tekme Lige prvakov v odbojki med ekipama ACH VOLLEY:COPRA ELIOR (Italija), učenci 7., 8. in 9. razredov, ki obiskujejo ŠSP, ŠZZ, IŠP.

Odhod na tekmo bo ob 18.00 uri, izpred šole (spodnje parkirišče). Pričetek tekme je ob 20.30. Povratek iz Ljubljane takoj po tekmi.

Zadnje prijave do srede, 4. 12. 2013.

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

KOROŠKA CESTA 7

ŠOŠTANJ

DATUM: 25. 11. 2013

SPOŠTOVANI!

V okviru izbirnih predmetov na OŠ KDK Šoštanj ( ŠSP, ŠZZ,IŠP ), smo se odločili, da učencem 7.,8. in 9. razredov ponudimo ogled tekme Lige prvakov v odbojki med ekipama ACH VOLLEY : COPRA ELIOR (Italija).

Tekma bo v sredo, 18. 12. 2013 v Ljubljani (Center Stožice). Pričetek tekme je ob 20.30 uri. Odhod na tekmo bo ob 18.00 uri, izpred OŠ Šoštanj (spodnje parkirišče). Povratek iz Ljubljane, takoj po tekmi.

Cena je 10 €, vključuje prevoz na relaciji Šoštanj–Ljubljana–Šoštanj in vstopnico za ogled tekme.

Spremstvo otrok bo urejeno s strani šole, tako kot zahtevajo normativi. Prosimo, da se skupaj z otrokom odločite in  učenci naj nam izpolnjene liste in denar prinesejo v kabinet športne vzgoje, do petka, 29. 11. 2013.

Pouk za vse učence, ki se bodo udeležili ogleda tekme naslednji dan poteka normalno. Ogled tekme ni opravičilo, za izostanek od pouka naslednji dan.

Ravnateljica:

mag. Majda Zaveršnik Puc

November 2013

Moj otrok __________________________, učenec / ka  ______ si bo ogledal tekmo Lige Prvakov, med zgoraj omenjenima ekipama.

Podpis staršev:____________________________