Bazar 2013

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj prireja v četrtek, 28. novembra 2013, ob 17. uri božično-novoletni bazar.

Najprej vas vabimo v športno dvorano, kjer bodo učenke in učenci  naše šole pripravili nastop (pevci zbor ob 16.30 v avli, pevci OPZ zbor 16.20 v športni dvorani), nato pa še v avlo šole, kjer bodo na stojnicah na ogled in prodajo božično-novoletni izdelki, ki so jih izdelali učenci naše šole.

Prispevki od prodanih izdelkov bodo namenjeni za Šolski sklad.

Seznam 7.-9. r. po delavnicah  Pogled

otroci NE NOSIJO DOMOV NOBENEGA IZDELKA, vsi ostanejo v šoli za popoldanski bazar

Avtobusi v četrtek, 28. 11. 2013, iz šole

Učenke, učenci, kolektiv in

mag. Majda  Zaveršnik Puc

Bazar in dopoldanske delavnice bodo letos potekale 28. novembra. Bližajo se jesenske počitnice, zato prosim opomnite otroke, da nabirajo naravne materiale (storži, kostanj, želod, žir…), posušijo pomaranče in jesensko listje.

Dopoldanske delavnice bodo potekale kot v prejšnjih letih. Od 7. do 9. razreda se bodo učenci razporedili v delavnice, ostali bodo skupaj v razredu.
Potrebujemo tudi žico za izdelavo venčkov. Če poznate kogarkoli, ki bi jo lahko kaj prispeval, pa čeprav samo nekaj metrov, bo dobrodošla.

Klementina Rednak Mežnar