Dramatizacija v 4. b 2013

 V 4. b razredu smo v razrednem gledališču dramatizirali odlomek pisatelja Primoža Suhadolčana DOLGČAS OKUŽIL MUHE. Na to smo se vsi vestno pripravljali.  Odločili smo se, da bomo predstavo popestrili še z lutkami muh. Z veseljem smo se lotili izdelovanja  le teh. Vsak  je po svoji zamisli izdelal svojo lutko. Potem smo v skupinah po trije  uprizorili predstavo. Učiteljica je bila z našo dramatizacijo zelo zadovoljna.

Denis Balant, 4.b

V torek, 1.10. smo se v našem razredu igrali razredno gledališče. Kot veste, so muhe zelo nagajive. Tudi mi, učenci in učenke 4.b  razreda smo včasih zelo tečne muhe in jezimo našo učiteljico. Z lutkami smo zelo dobro prikazali, kaj se zgodi, če dolgčas okuži muhe. Z lutkovno predstavo smo prijetno presenetili našo učiteljico Darjo Rotovnik.

Eva Javornik, 4.b

(Skupno 107 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Prispevki učencev. Zaznamek za trajno povezavo.