Šolsko tekmovanje iz znanja o sladkorni bolezni 2013/14

Petek, 4. 10. 2013, 13.00

V petek, 4.10. 2013 je potekalo 15. tekmovanje iz znanja o sladkorni bolezni. Enajst učencev naše šole je osvojilo bronasto priznanje. To so:

Tina Lihteneker, Karmen Hudej, Lara Koprivnikar, Ana Potočnik, Tjaša Srotič, Monika Videmšek, Aljaž Jurič, Jan Ovčjak, Lara Ramšak, Ana Novak, Žan Vodušek

Čestitamo!

Najuspešnejše: Tina Lihteneker, Monika Videmšek in Karmen Hudej pa se bodo udeležile državnega tekmovanja, ki bo potekalo 9. novembra na OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj.

Želimo jim veliko uspehov!

Mentorica:

Marica Rožič

Ta vnos je bil objavljen v Tekmovanja. Zaznamek za trajno povezavo.