Zbiralna akcija zamaškov 2013/14

 Tudi v letošnjem šolskem letu poteka zbiralna akcija zamaškov. Zbiramo jih za fantka z imenom Žiga.

Rojen je bil 2007 leta. S svojim rojstvom je vse zelo razveselil, a hkrati tudi presenetil, saj se je rodil 3 mesece prezgodaj. Ker pa je usoda nepredvidljiva, mu je zapustila kar nekaj posledic. Ima cerebralno paralizo. Še ne hodi. Sredstva od zbranih zamaškov bodo namenjena za prepotrebne, dodatne terapije, ki bi mu omogočile, da bi lahko sam hodil po poti svojega življenja.

Zamaške zbiramo v kotičku pred tajništvom.

                                                                                                                       Koordinator akcije:

                                                                                                                        Anica Pudgar

(Skupno 48 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v EKO akcije. Zaznamek za trajno povezavo.