EPI READING BADGE 2012/13

EPI READING BADGE 2012 / 13

4. b razred: tekmovalo je 26 učencev, od tega je 6 učencev osvojilo zlato priznanje

 (Vita Plamberger, Eneja Paradiž, Tjaš Paradiž, Brina Miklavžina, Tim Sešel, Vesna Žnidar),  13 srebrnih in 7 za sodelovanje.

5. c razred: tekmovalo je 26 učencev, od tega je 8 učencev osvojilo zlato priznanje

 (Miha Ciglar, Brina Krejan, Lea Aram, Neli Goršek, Lucija Menih, Anže Ribič, Tia Marija Delopst, Naja Kofler), 10 srebrno in 8 priznanje za sodelovanje.

6. d razred: 15 učencev, 4 zlati (Anamarija Mežnar, Matic Omerzu, Janez Sedeljšek, Miha Medved), 4 srebrni.

7. a razred: 16 učencev, 1 zlata (Tina Lihteneker),  2 srebrna.

8/1: 10 učencev; 1 zlata (Gloria Michelle Arzenšek), 1 srebrno (Patrik Lorger)

9/1: 11 učencev, 5 srebrnih.

                                                                                                Mentorica Barbara Povše, prof.

8. r.

Zlato priznanje (1)

Srebrno priznanje (7)

6. a

Zlato priznanje (1)

Srebrno priznanje (4)

  1.  

Amadeja Sovič

Kosta Kocev

Tim Terček

Blaž Hojnik

  1.  

Eva Hudournik

Anže Pečnik

  1.  

Andraž Ravnikar

Brina Stropnik

  1.  

Deja Stvarnik

Aljaž Turk

  1.  

Ana Novak

  1.  

Matic Rihtar

  1.  

Katja Delopst

5. a

Zlato priznanje (9)

Srebrno priznanje (11)

  1.  

Pia Brusnjak

Ana Bratuša

  1.  

Jaka Hudobreznik

Teja Britovšek

  1.  

Ela Medved

Anže Delopst

  1.  

Florjan Plešnik

Aja Gavez

  1.  

Martin Sinigajda

Zala Kavšak

  1.  

Neja Skornšek

Ana Medved

  1.  

Jure Sovič

Blaž Ojsteršek

  1.  

Aljaž Vogrin

Val Prislan

  1.  

Gašper Koren

Luka Ročnik

  1.  

Timotej Stropnik

  1.  

Lana Lucija Tajnik

                                                                                                            Mentorica Jožica Andrejc

Na tekmovanju iz angleške bralne značke je v 4.a in 4.c sodelovalo 52 učencev.

V 4.a in 4.c razredu je 17 učencev  osvojilo zlato priznanje, 20 pa srebrno priznanje.

Učenci, ki so v 4.a prejeli zlato priznanje, so:

Val Jarh

Marcel Kolenc

Sinja Kortnik

Matevž Meh

Mitja Obšteter

Eva Osterc

Lana Ovnik

Matic Ravnikar

Nadja Stropnik

Nik Šlehta

Tomaž Turinek

Učenci, ki so v 4.c prejeli zlato priznanje, so:

Nika Andrejc Sevčnikar

Alan Hairlahović

Lara Lah

Polonca Mežnar

Lejla Softič

Enja Tonkli

                                                                                                Mentorica: Mateja Drev Sem, prof.

9A: 0 zlatih, 0 srebrnih

9B: 0 zlatih, 0 srebrnih

9C: 0 zlatih, 2 srebrni

8a: 0 zlatih, 4 srebrne

8b: 0 zlatih, 3 srebrne

8c: 0 zlatih, 1 srebrna

8d: 0 zlatih, 3 srebrne

8e: 0 zlatih, 2 srebrni

7b: 3 zlata (Lara Acman, Kilian Čop in Neja Kotnik); 7 srebrnih

6b: 1 zlato (Hana Marija Žibret); 6 srebrnih

5b: 10 zlatih (Anja Reberšak, Nik Grubešić Verlič, Blaž Mežnar, Tim Jevšenak, Lea Balant, Sara Anžej, Lucija Plankelj, Anže Plazl, Aleš Prosenjak, Klara Vasle Starič); 9 srebrnih

Alenka Juršnik, prof.

6.C

sodelovanje   10x

srebrno priznanje  1x

7.C

sodelovanje   8x

srebrno priznanje   11x

8/3

sodelovanje  5x

srebrno priznanje   5x

8/6

sodelovanje 3x

srebrno priznanje  6x

9/2

sodelovanje  4x

srebrno priznanje  4x

zlato priznanje  2x (Tim Vučina, Eva Kropušek)

9/3

sodelovanje 4x

srebrno priznanje 5x

zlato priznanje 1x (Monika Tajnik)

Mentorica Ana Velički, prof.

(Skupno 75 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Tekmovanja. Zaznamek za trajno povezavo.