Planinski pohod ml. na Peco

8. oz. 9. 6. 2013

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj                                                                                              Šoštanj, 5. 6. 2013

VABILO

Spoštovani planinci in starši!

Pred nami je še zadnji planinski izlet v tem. šol. l. Tokrat nas bo pot vodila na Peco.

Z lastnim prevozom se bomo odpeljali do Črne na Koroškem, od koder bomo nadaljevali vožnjo do najvišjega možnega parkirišča na poti do Pece in se od tam napotili na vrh in nato po isti poti nazaj do avtomobilov. Zaradi visokogorskega terena priporočam primerno obutev ter toplejše oblačilo, lahko tudi rokavice in šal, kajti Peca se nahaja na 2162 m nadmorske višine in so lahko temperature tudi junija nizke.

Tokrat lahko, v kolikor želite izbirate med dvema možnostima;

–        Odhod v soboto, 8. 6. 2013, izpred šole ob 17. uri (v spremstvu g. Mateja Kortnika); istega dne se boste povzpeli na vrh in na koči prespali (cena prenočišča s plačano članarino PZS je 10€+1€ takse ali brez urejene članarine 20€+1€/osebo). V kolikor nimate poravnane članarine lahko to storite tudi na samem izletu pri g. Kortniku.

–        Odhod v nedeljo, 9. 6. 2013, ob 6. 00, izpred OŠ KDK Šoštanj. Peljali se bomo z lastnim prevozom do Črne na Koroškem in nato nadaljevali pot v spremstvu planinskega vodnika po isti poti kot naši kolegi prejšnji dan.

Ko bo prispela nedeljska skupina na kočo, sledi druženje obeh skupin.

V kolikor ne boste oddali prijavnice do petka, se lahko prijavite tudi na moj mail ali na mail g. Kortnika.

Mentorica: Mateja Čokelc

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Učenec ________________________ iz ________ razreda se bo izleta udeležil

v soboto                 v nedeljo   (obkrožite dan odhoda)

Št. udeležencev: odrasli ______  otroci ______.

Ta vnos je bil objavljen v Planinci. Zaznamek za trajno povezavo.