ND 3. r. – ZOO

 

Spoštovani starši tretješolcev!

V ponedeljek, 3. 6. 2013 gremo v  Ljubljano v  ŽIVALSKI VRT

Učenci morajo biti primerno oblečeni in obuti za hojo in igre v naravi, zaščiteni naj bodo proti soncu in klopom, s seboj morajo imeti malico in pijačo, saj ta dan v šoli ne bomo imeli malice in kosila. Učenci lahko imajo manjšo vsoto denarja za kakšen sladoled ali spominček.

Cena prevoza je 9, 50 EUR, vstopnina pa znaša 4, 50 EUR. Učenci naj točen znesek 14 EUR prinesejo do petka, 31. 5..

Učenci pridejo v šolo ob 7. 45, iz Ljubljane pa se vračamo okoli 15. ure. PROSIMO, da pričakate  svoje otroke, v oddelku podaljšanega bivanja lahko ostanejo le tisti, ki so tudi druge dni v OPB-ju po 15. uri.

Razredniki 3. r.

(Skupno 32 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih. Zaznamek za trajno povezavo.