14. tekmovanje Zdrav dih

Društvo Pljučnih in alergijskih bolnikov Slovenije je v šolskem letu 2012/2013 že 14. organiziralo tekmovanje z naslovom ZDRAV DIH. Tekmovali so dijaki srednjih šol in učenci osnovnih šol.

Tudi naša šola je sodelovala z različnimi prispevki. Tekmovali so učenci osmih in devetih razredov: Deja Stvarnik, Tamara Čujež, Žiga Brezovnik, Ana Potočnik, Ana Klemenčič, Anja Lesnik, Lara Goršek, Lara Krneža, Lara Grazer, Vesna Krajnc, Mojca Kotnik.

Bronasto priznanje pa so si prislužile:

Tinkara Podvratnik in Klara Geršak; napisali sta pesem Astma,

Monika Videmšek, Maja Dobnik in Pia Globačnik; posnele so film: Naše okolje – naše zdravje,

Ana Sovič, Katja Sovič, Eva Hudournik in Darja Berložnik; izdelale so maketo: Zdrava pljuča – nezdrava pljuča

Zlato priznanje pa je osvojil Nik Nadvežnik. Izdelal je raziskovalno nalogo z naslovom Alergijske bolezni dihal.

Podelitev nagrad bo v soboto, 18. 5. 2013 v Srednji zdravstveni šoli v Ljubljani.

Vsem nagrajencem iskrene čestitke.

Mentorica: Danica Švarc

Ta vnos je bil objavljen v Tekmovanja. Zaznamek za trajno povezavo.