Finale Šolskega plesnega festivala

31. 5. 2013, Žirovnica

Odhod 9.00.

Lara Goršek, Lara Krneža, Danijela Todić, Eva Hudournik, Nika Krošel, Tajda Robida, Dijana Todić, Tina Rotnik, Nino Komar, Ajda Dobnik, Neli Goršek, Ela Medved, Maruša Tajnik, Pia Brusnjak, Lucija Menih, Tia Marija Delopst.

Nataša Nedeljković, prof., Andreja Didovič, prof.

DRŽAVNO FINALE V ŠOLSKEM PLESNEM FESTIVALU

Z osvojenim 3. mestom na področnem tekmovanju, smo se uvrstili na državno finale v šolskem plesnem festivalu, kjer so učenke in učenec naše šole tekmovali posamezno, ekipno in s šolsko plesno produkcijo (to je plesna koreografija).

Državno finale je organizirala OŠ Žirovnica, 31.5.2013. Ekipno smo osvojili odlično 4. mesto v državi. Kot posameznice pa so učenke osvojile naslednja mesta:

KRNEŽA Lara  11.mesto

HUDOURNIK Eva  32.mesto

TODIĆ Danijela   40.mesto

KROŠEL Nika  40.mesto

GORŠEK Lara  66.mesto

ROBIDA Tajda  66.mesto

Odlično smo se predstavili tudi s plesno produkcijo, kjer so poleg že naštetih učenk sodelovali še: ROTNIK Tina, TODIĆ Dijana in KOMAR Nino.

Mentorica:

NEDELJKOVIĆ Nataša, prof.

Ta vnos je bil objavljen v Ples. Zaznamek za trajno povezavo.