Planinsko orientacijsko tekmovanje, Radmirje

3. planinsko orientacijsko tekmovanje Lige Smrekovec 2012/2013

Kraj tekmovanja: občina Ljubno ob Savinji

Našo šolo so zastopale 2 A in 2 B ekipi.

Za ekipo A sta tekmovala Andraž Sovič in Tile Apatič. Osvojila sta 3. mesto, saj je ekipa izgubila točke, ker niso vsi prijavljeni prišli na tekmovanje.

Posebno priznanje si zaslužijo fantje B ekipe: Žiga Kugonič, Jan Ostervuh, Aljaž Jurič, ki so osvojili 1. mesto.

Po treh tekmah se je tej ekipi uspelo uvrstiti na državno tekmovanje (SPOT), ekipi A pa sta zmanjkali za uvrstitev le 2 točki, ki bi ju z lahkoto dobili, če bi prišli vsi člani ekipe na tekmovanje.

Odhod avtobusa izpred OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj bo ob 7.00. Povratek v Šoštanj bo okoli 13.30.

zbirno mesto: sobota, 13. 4. 2013, 8.00, Radmirje na Gmajni

Predviden zaključek tekmovanja do 14. ure

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj                                                                                                                Šoštanj, 10. 4. 2013

OBVESTILO

Spoštovani planinci!

V soboto, 13. april 2013, bo tretje orientacijsko tekmovanje v šolskem letu 2012/13.

Tekmovanje bo v Ljubnem ob Savinji.

OPREMA TEKMOVALCEV IN PRAVILA ZA TEKMOVANJE:

Tekmovalci morate biti primerno opremljeni za gibanje po terenu ne glede na vremenske razmere. Vsem tekmovalcem priporočamo planinsko obutev in športna oblačila. Tekmovalci morate  imeti s seboj planinsko izkaznico s plačano članarino za leto 2013.

Vsako uporabo mobilnih telefonov in drugih naprav za prenos govora med tekmovanjem z namenom pridobivanja informacij o progi bo organizacijski odbor smatral za hudo kršitev. V tem primeru sledi diskvalifikacija ekipe. Ne pozabite na hrano in pijačo, predvsem pa na topla oblačila (pulover, rokavice, kapo, rezervne nogavice in majico). S seboj vzemite tudi osnove prve pomoči (povoj, obliže …).

Tekmovanje bo ob vsakem vremenu, zato imejte v primeru slabše vremenske napovedi s sabo primerno zaščito pred vremenskimi vplivi.

Tekmovalce bo spremljala Tjaša Konovšek. Tjašo lahko pokličete, če se izgubite na terenu ali ste poškodovani ali imate kakršne koli težave.

Veliko uspeha na tekmovanju vam želita mentorici.

Danica Švarc in Jožica Andrejc

Ta vnos je bil objavljen v Orientacija. Zaznamek za trajno povezavo.