2. orientacijsko tekmovanje

Sobota, 23. 3. 2013, planinsko orientacijsko tekmovanje v Škalah.

Rezultati:

Kategorija A, sodelovalo 12 ekip, 4. mesto, ekipa Šoštanj A1: Katja Klinc, Petra Drev, Tia Marija Delopst, Lucija Mneih. 5. mesto, ekipa Šoštanj A2: Val Prislan, Matej Sinigajda, Nejc Škruba.

Kategorija B, sodelovalo 12 ekip, 1. mesto, ekipa Šoštanj B2: Miha Slatnar, Jan Ostervuh, Žiga Kugonič, Gašper Stropnik4. mesto, ekipa Šoštanj B1: Anastazija Čeh, Matjaž Pirečnik, Gregor Klinc, Aljaž Jurič, 8. mesto ekipa Šoštanj B3.

Jožica Andrejc, Danica Švarc

 OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj                                                                                                                Šoštanj, 18. 3. 2013

OBVESTILO

Spoštovani planinci!

V soboto, 23. marec 2013, bo drugo orientacijsko tekmovanje v šolskem letu 20112/13.

Tekmovanje bo v Velenju.

Odhod avtobusa izpred OŠ Šoštanj bo ob 7.40. Povratek v Šoštanj bo okoli 13.30 ure.

OPREMA TEKMOVALCEV IN PRAVILA ZA TEKMOVANJE:

Tekmovalci morate biti primerno opremljeni za gibanje po terenu ne glede na vremenske razmere. Vsem tekmovalcem priporočamo planinsko obutev in športna oblačila. Tekmovalci morate  imeti s seboj planinsko izkaznico s plačano članarino za leto 2013.

Vsako uporabo mobilnih telefonov in drugih naprav za prenos govora med tekmovanjem z namenom pridobivanja informacij o progi bo organizacijski odbor smatral za hudo kršitev. V tem primeru sledi diskvalifikacija ekipe. Ne pozabite na hrano in pijačo, predvsem pa na topla oblačila (pulover, rokavice, kapo, rezervne nogavice in majico). S seboj vzamite tudi osnove prve pomoči (povoj, obliže …).

Tekmovanje bo ob vsakem vremenu, zato imejte v primeru slabše vremenske napovedi s sabo primerno zaščito pred vremenskimi vplivi.

Tekmovalce bo spremljala Tjaša Konovšek.

Veliko uspeha na tekmovanju vam želita mentorici.

Danica Švarc in Jožica Andrejc

(Skupno 82 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Orientacija. Zaznamek za trajno povezavo.