Področno prvenstvo v namiznem tenisu

Dne 12.3.2013 se je v Velenju odvijalo področno prvenstvo v namiznem tenisu. Učenci OŠ KDK Šoštanj so dosegli nekaj odličnih rezultatov. Tako sta bila v kategoriji  POSAMEZNO UČENCI ABSOLUTNA KATEGORIJA – nad 80 točk najboljša prav učenca iz naše šole in sicer je naslov področnega prvaka osvojil Jure Avberšek, drugi v tem tekmovanju pa je bil Marko Avberšek (oba sta se uvrstila na ¼ finale državnega prvenstva v tej ktegoriji)

Prav tako je ekipa OŠ KDK Šoštanj v postavi:

Marko Avberšek

Jure Avberšek

Anja Mazej

Maruša Ledinek

osvojila 1. mesto in se tudi v tej kategoriji uvrstila na ¼ finale državnega prvenstva za osnovne šole.

Ekipa OŠ KDK Šoštanj:

Marko Avberšek

Jure Avberšek

Anja Mazej

Maruša Ledinek

Katja Brvar

Tajda Robida

Čestitamo!

 

Marko Novak, prof.

(Skupno 52 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Namizni tenis. Zaznamek za trajno povezavo.