Zimski ŠD 6.-9. r.

V petek, 1. 3. 2013, pripravljamo športni dan z zimsko tematiko za učence 8. in 9. razredov. Aktivnosti se bodo izvajale na Kopah.

V ponedeljek, 4. 3. 2013, pripravljamo športni dan z zimsko tematiko za učence 6. in 7. razredov.  Aktivnosti se bodo izvajale na Kopah.

Športna dneva napovedana za 12. in 13. 2. 2013 se zaradi napovedi slabega vremena prestavita na teden po zimskih počitnicah, s 26. in 27. 2. pa na dneva z lepim vremenom.

Športni dan za 8. in 9. razrede, bomo izvedli na Kopah, kajti cena vozovnice na Rogli je 15 € v času zimskih počitnic. Na Kopah pa smo se uspeli dogovoriti, da je cena vozovnice 10 €, kljub počitnicam. Hvala za razumevanje.

Aktiv športnih pedagogov

OŠ KDK ŠOŠTANJ                                                                                      Šoštanj, 29. 1. 2013

Spoštovani!

V petek, 1. 3. 2013, pripravljamo športni dan z zimsko tematiko za učence 8. in 9. razredov. Skupaj z otrokom se lahko odločite med naslednjimi aktivnostmi:   (ustrezno obkrožite!)

1. SMUČANJE IN BORDANJE NA KOPAH (samo za samostojne smučarje in bordarje); cena je 18 EUR (karta+prevoz+kavcija 2 eura, ki se povrne ob vrnitvi karte), odhod ob 7.30 izpred šole, povratek ob 14.00 – 14.30 ure pred šolo

2. ZIMSKI POHOD NA KOPAH (Grmovškov dom, Ribniška koča, Grmovškov dom).

( cena avtobusnega prevoza je 8 EUR).

Odhod ob 7.45 uri izpred šole, povratek med 14.00 in 14. 30 pred šolo.

Za smučanje in bordanje se naj prijavijo le učenci, ki so sposobni samostojnega smučanja ter uporabe vlečnic in sedežnic. Za učence do 14 leta je obvezna smučarska čelada, priporočamo pa jo tudi vsem ostalim. Pri smučanju bomo poskrbeli za varno in organizirano smučanje, spremljevalci bodo učitelji naše šole po potrebi pa tudi zunanji sodelavci ( učitelji smučanja).

Za zimski pohod naj bodo učenci primerno oblečeni in obuti.

Prosimo, če lahko učenci denar prinesejo do petka, 1. 2. 2013 (zaradi pravočasne rezervacije avtobusov). Denar in podpisano soglasje za smučanje prinesejo učenci v kabinet športne vzgoje, za zimski pohod pa svojim razrednikom.

Vodstvo šole in aktiv športnih pedagogov vam želi prijeten zimski športni dan.

mag. Majda Zaveršnik Puc

SOGLASJE

Ime in priimek učenca:  ___________________________

Ravnateljica:

Podpis staršev: __________________________________        mag. Majda Zaversnik Puc l.r.

OŠ KDK ŠOŠTANJ                                                                                       Šoštanj, 29. 1. 2013

Spoštovani!

V ponedeljek, 4. 3. 2013, pripravljamo športni dan z zimsko tematiko za učence 6. in 7.razredov.  Aktivnosti se bodo izvajale na Kopah. Skupaj z otrokom se lahko odločite med:   (ustrezno obkrožite!)

1. SMUČANJE IN BORDANJE NA KOPAH (samo za samostojne smučarje in borderje); cena je 18 EUR (karta+prevoz), odhod ob 7.30 izpred šole, povratek ob 14.00 – 14.30 ure pred šolo.

2. ZIMSKI POHOD NA KOPAH  ( Grmovškov dom, Ribniška koča, Grmovškov dom).

Cena avtobusnega prevoza je 8 EUR. Odhod ob 7.45 uri izpred šole, povratek ob 14.00 – 14.30 ure pred šolo.

Za smučanje in bordanje  naj se prijavijo le učenci, ki so sposobni samostojnega smučanja ter uporabe vlečnic in sedežnic. Za učence do 14 leta je obvezna smučarska čelada, priporočamo pa jo tudi vsem ostalim. Pri smučanju bomo poskrbeli za varno in organizirano smučanje, spremljevalci bodo učitelji naše šole po potrebi pa tudi zunanji sodelavci ( učitelji smučanja). Za zimski pohod naj bodo učenci primerno oblečeni in obuti.

Prosimo, če lahko učenci denar za aktivnosti prinesejo do petka, 1.2.2013 (zaradi pravočasne rezervacije avtobusov). Denar in podpisano soglasje za smučanje prinesejo učenci v kabinet športne vzgoje, za zimski pohod pa svojim razrednikom.

Vodstvo šole in aktiv športnih pedagogov vam želi prijeten zimski športni dan.

mag. Majda Zaveršnik Puc

SOGLASJE

Ime in priimek učenca:  ___________________________

Ravnateljica:

Podpis staršev: __________________________________        mag. Majda Zaveršnik Puc l.r.