Področno prvenstvo v košarki

Včeraj je na OŠ Nazarje potekalo Področno prvenstvo v košarki za st. dečke. Udeležile so se ga 3 ekipe, in sicer OŠ Mozirje, OŠ Šalek in OŠ KDK Šoštanj. Odigrale so se 3 tekme po sistemu vsak z vsakim in slavila je ekipa OŠ KDK Šoštanj.

Rezultati:

1. tekma OŠ KDK Šoštanj : OŠ Šalek 37:13
2. tekma OŠ KDK Šoštanj : OŠ Mozirje 38:25

Končni vrstni red:

1. OŠ KDK Šoštanj
2. OŠ Mozirje
3. OŠ Šalek

V Četrfinale Pionirskega festivala se je uvrstila OŠ KDK Šoštanj.

Tomaž Herman, prof.

Popravek št. 3: Področno prvenstvo v košarki za starejše dečke,  torek, 18. 12. 2012, s pričetkom ob 12.45 h v telovadnici OŠ Nazarje. Odhod izpred šole ob 11.45.

Polfinalni pari:

1.   OŠ Nazarje : OŠ KDK Šoštanj
2.   OŠ Mozirje : OŠ Šalek
3.   Tekma 3. mesto
4.   Tekma za 1. mesto

Zmagovalec turnirja se uvrsti v Četrtfinale Pionirskega festivala.

Popravek 2.: Področno prvenstvo se prestavi s četrtka na torek, 11. 12. 2012, s pričetkom ob 12.45 h v telovadnici OŠ Nazarje.

Popravek 1.: Področno prvenstvo se prestavi s srede na četrtek, 6. 12. 2012, s pričetkom ob 12.45 h v telovadnici OŠ Nazarje.

V sredo, 5.12.2012, bo na OŠ Mozirje Področno prvenstvo v košarki za starejše dečke. Na tekmovanju, ki se bo pričelo ob 14. uri, bodo nastopile 4 osnovne šole. In sicer: OŠ Mozirje, OŠ Nazarje, OŠ Šalek in OŠ KDK Šoštanj.

Nastopajo isti učenci kot na medobčinskem.

Tomaž Herman, prof.

Ta vnos je bil objavljen v Košarka. Zaznamek za trajno povezavo.