Ogled tekme

ACH VOLLEY : LUBE BANCA MARCHE MACERATA

sreda, 5. 12. 2012, ob 20.30 v Ljubljani

Spoštovani starši!

V okviru izbirnih predmetov na OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj (ŠŠP, ŠZZ, Izbrani šport – odbojka) smo se odločili, da učencem 7., 8. in 9. razredov ponudimo ogled tekme Lige prvakov v odbojki med ekipama

ACH VOLLEY : LUBE BANCA MARCHE MACERATA.

Tekma bo v sredo, 5. 12. 2012, ob 20.30 v Ljubljani (Center Stožice). Odhod na tekmo bo ob 18.00 izpred šole (spodnje parkirišče). Povratek iz Ljubljane takoj po končani tekmi.

Cena je 9 € in vključuje prevoz na relaciji Šoštanj-Ljubljana-Šoštanj in vstopnico za ogled tekme.

Spremstvo otrok bo urejeno s strani šole, tako kot zahtevajo normativi.

Učenci prijavnico in denar prinesejo v kabinet športne vzgoje do četrtka, 22. 11. 2012.

Pouk za vse učence, ki se bodo udeležili tekme, naslednji dan poteka normalno po urniku. Ogled tekme ni opravičilo za izostanek od pouka naslednji dan.

Ravnateljica OŠ:

mag. Majda Zaveršnik Puc

Ta vnos je bil objavljen v Odbojka. Zaznamek za trajno povezavo.