Obvestilo

Spoštovani!

Za nami je teden, ki je vsakemu na šoli kot tudi v naši bližnji okolici pustil poseben pečat. Po najboljših močeh smo ob dnevu poplave najprej zagotovili varnost naših učencev in učenk tako na šoli kot tudi glede odhoda domov. V preteklem  tednu smo odstranili iz poplavljenih prostorov in tudi z igrišča in parkirnega prostora ves mulj. Ob tem bi se rada zahvalila našim gasilcem in članom Slovenske vojske. Brez njih ne bi zmogli.

Nekaj staršev je šolo že prosilo za pomoč. Po naših močeh vam bomo tudi pomagali. Nekateri starši ste imeli obilico dela z odstranjevanjem škode, tako da se še niste mogli oglasiti pri nas. Kadar koli se lahko oglasite v naši svetovalni službi ali pa se osebno obrnete name.

Z ROKO V ROKI, kot je naš moto, bomo prav gotovo skupaj poskušali odstraniti posledice poplave, ki so zelo hude. Verjamem, da boste priskočili na pomoč, tako kot ste že večkrat.

mag. Majda Zaveršnik Puc,

 ravnateljica

(Skupno 33 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Naslovne novice. Zaznamek za trajno povezavo.