Mladina in gore regijsko

24. REGIJSKO TEKMOVANJE MLADINA IN GORE, šolsko leto 2012/13

Regijsko tekmovanje, sobota, 10. 11. 2012, v OŠ Pesnica (Pesnica pri Mariboru).

Za našo šolo sta tekmovali dve ekipi.

V prvi so se borili in tudi zmagali med 30 ekipami naslednji učenci: Jan Ostervuh, Miha Slatnar, Nastja Čeh in Gregor Klinc.

Tudi druga ekipa v sestavi Tina Rotnik, Pika Potočnik, Monika Tajnik in Anamarija Primik je častno zastopala barve naše šole. Mentorici Danica Švarc in Jožica Andrejc jim čestitava in prvi ekipi želiva, da se tudi na državno tekmovanje dobro pripravi.

Odhod avtobusa izpred OŠ bo ob 7.50.

Kulturni program v OŠ  se bo pričel ob 10. uri; od 10.30 do 11.15 boste pisali teste; od 11.30 do 13. ure bo potekalo družabno srečanje – orientacijski pohod do didaktične kmetije Eder (bodite primerno obuti). Če bo potrebno, se bodo od  13.00 do 13.15  pisali dodatni testi. Razglasitev rezultatov, podelitev priznanj in ogled testov bo od 13.30 do 13.45. V Šoštanj se bomo vrnili okrog 15. ure. Ob prihodu avtobusa do šole Pesnica bo vsak tekmovalec dobil sendvič in sok. Na OŠ dobimo še dodaten sendvič, sok in …

Vsi tekmovalci morate imeti s seboj planinsko izkaznico s plačano članarino za tekoče leto.

Organizatorji lepo prosijo tekmovalce, da prinesete s seboj šolske copate.

Če se boste snov dobro naučili, se boste uvrstili na državno tekmovanje.

                                                                                    Mentorici: Jožica Andrejc in Danica Švarc

(Skupno 43 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Tekmovanja. Zaznamek za trajno povezavo.