Mladina in gore

REGIJSKO PLANINSKO TEKMOVANJE MLADINA IN GORE

Tekmovanje bo v OŠ Pesnica (pri Mariboru), v soboto, 10. 11. 2012.
Našo šolo zastopata dve ekipi. Prva ekipa se imenuje Maline; tekmovalke so: Monika Tajnik, Ana-Marija Primik, Tina Rotnik in Pika Potočnik; mentorica Jožica Andrejc; drugo ekipo zastopajo učenci 8. razreda: tekmovalci so: Anastazija Čeh, Gregor Klinc, Žiga Kugonič in Aljaž Jurič; mentorica Danica Švarc. Tekmovalci morajo imeti s seboj planinsko izkaznico s plačano članarino za tekoče leto in copate. Vsi tekmovalci so dobili za pripravo na tekmovanje knjigo. Vsebine smo si razdelilii. Tekmujejo kot skupina.
Učenci dobijo pisna navodila glede odhoda …:

  Mentorici: Danica Švarc, predm. učit. in Jožica Andrejc, predm. učit.

(Skupno 38 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Tekmovanja. Zaznamek za trajno povezavo.