Učbeniški sklad

UČBENIŠKI SKLAD

Na šoli obstaja učbeniški sklad, ki učencem od 1. do 9. razreda nudi možnost izposoje učbenikov za redni pouk in izbirne predmete. Za učence je izposoja brezplačna.

Učenke in učenci si lahko izposodijo učbenike iz učbeniškega sklada. Izposodijo si lahko le komplet, ne pa posameznih učbenikov. Učbeniki bodo razdeljeni prvi teden pouka. Ob izteku šolskega leta morajo učenci urejene učbenike vrniti šoli.

Če učenci učbenik uničijo ali ga ne vrnejo, morajo poravnati stroške za nakup novega učbenika. V učbeniškem kompletu ni delovnih zvezkov in drugih gradiv, zato jih starši kupijo sami. Ob koncu šolskega leta dobijo vsi učenci seznam učbenikov, delovnih zvezkov in drugih učnih gradiv za naslednje šolsko leto, seznam pa je dosegljiv tudi na šolski spletni strani.

Učbeniški sklad vodi  Jožica Andrejc.

 

 SEZNAM UČNIH GRADIV 2013/2014

 

SEZNAM UČNIH GRADIV 2012-2013

(Skupno 33 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Informacije staršem. Zaznamek za trajno povezavo.