TD 6. r. – Muzej gozdarstva Nazarje

3325 Šoštanj

OBVESTILO

Spoštovani starši!

V torek, 9. aprila 2024, bomo izvedli tehniški dan:

Učenci si bodo ogledali Muzej v gradu Vrbovec Nazarje, Bohačev toplar in šli po naravoslovni učni poti z gozdarjem.

Malico učenci vzamejo zjutraj v šoli in jo nesejo s seboj v svojih nahrbtnikih. Pojedo jo sredi dopoldneva, ko bo določen čas za malico.

S seboj naj imajo tudi pisala, ker bodo reševali učne liste. Te podpisane oddajo v šoli, razredniku ali učiteljici za tehniko in tehnologijo.

Hodili bodo po gozdu, zato naj bodo tudi primerno oblečeni in obuti. Gremo v vsakem vremenu, zato naj imajo s seboj dežnike, če bo potrebno.

Odhod bo ob 8.00 izpred šole, vrnitev je predvidena okoli 12.30.

Cena ekskurzije:

Voden ogled Muzeja gozdarstva in lesarstva:                                    3, 00 €

Učni listi:                                                                                                        1,00 €

Voden ogled Bohačevega toplarja:                                                    2,00 €

Voden ogled naravoslovno kulturne poti Samostanski hrib:             2,00 €

Cena prevoza:                                                                                                 7,00€

Skupaj: 15 EUR (prevoz in vstopnine ogledov po programu).

Znesek bo na položnici.

Vas, starše, prosimo, da se s svojim otrokom temeljito pogovorite o obnašanju na ekskurziji.

Izpolnjen odrezek naj učenci prinesejo najkasneje do ponedeljka, 8. 4. 2024.

Hvala za razumevanje.

Razredniki 6. a, b, c in d razreda

………………………………………………………………………………………………

Strinjam se, da se moj otrok ____________________, učenec 6. ____ razreda, udeleži tehniškega dne. S svojim podpisom zagotavljam, da sem se s svojim otrokom pogovoril o vedenju, in s tem potrjujem, da se zavedam odgovornosti.

Datum: ____________          Podpis staršev: _____________