Zbor POŠ Topolšica na koncertu ansambla Smeh

Petek, 31. 3. 2017, Rdeča dvorana Velenje. Odhod avtobusa 17.00/prihod 21.40.

V petek, 31. 3. 2017, bo naš zborček nastopal na kocertu ansambla Smeh v Rdeči dvorani v Velenju.
Odhod avtobusa za nastopajoče bo ob 17.00, zato morajo učenci biti v šoli deset minut prej. Oblečeni naj bodo v kavbojke ali temnejše hlače, majice dobijo v šoli.
Najprej imamo generalko, koncert pa se začne ob 20.00. Mi nastopamo v prvem delu koncerta, okoli 20.20. Ko končamo, otroke odpeljemo na za nas predvideno mesto.
Če se udeležite koncerta, prosim, sporočite v šolo, saj bo na dan koncerta nemogoče otroke pošiljati po dvorani. Dogovorili se bomo, kako lahko pridete po njih in kam.
V primeru, da se koncerta ne udeležite, imamo predviden odhod avtobusa nazaj v Topolšico okoli 21.30. Otroke pripeljemo pred šolo, kjer jih lahko pričakujete ob 21.40.
S seboj bomo imele tudi šolski telefon 040 300 014, v primeru, da bi bila potrebna medsebojna dodatna komunikacija.

Mojca Šabec