IP EZR 9. r. na MIC

Ponedeljek, 19. 12. 2016.Spoštovani starši.

Devetošolci, ki hodijo k izbirnemu predmetu EZR, bodo šli v ponedeljek, 19. 12. 2016 v Velenje na MIC, kjer bodo izdelovali robosleda. Takoj po 5. šolski uri bomo šli z rednim avtobusom izpred šole, vrnili pa se bomo z vlakom ob 15.31 ali 16.33.

Za material bodo morali učenci prinesti 30,50 eura (na to ste bili opozorjeni pri opisu predmeta, ko ste lani  izbrali izbirne predmete). Nekateri so že prinesli, ostali naj prinesejo čim prej.

Vozovnica za avtobus stane 1,80 eura, za vlak pa bo skupinska najbrž 0,90 eura, skupaj torej 2,70 za prevoz. Denar za prevoz naj imajo učenci s seboj.

Če gre kdo od učencev domov iz Velenja z Vami, mi sporočite pisno na listu, ki naj ga ima učenec takrat s seboj.

Lep pozdrav, lepe praznike in srečno 2017!

Marija Podvratnik