Stare fotografije POŠ Topolšica

2konfzapisnik2_15_10_193618. 10. 1936 je bila svečano otvorjena današnja zgradba POŠ Topolšica, 15. 9. 2008 je bila prireditev ob predaji obnovljene zunanjosti, decembra 2016 na POŠ pripravljajo prireditev ob 80-ti obletnici in potrebujejo vašo pomoč. Rabili bi stare fotografije šolskega poslopja, razredov, učencev, …. iz leta 1936, po možnosti na dan same otvoritve, ali vsaj iz 2. polovice 30-tih let. Iščemo tudi fotografijo stare šole v Topolšici odprte 1912, ki so jo podrli ob gradnji novega gasilnega doma. Obenem prosimo tudi za fotografije spreminjajoče podobe šole in njene okolice vse do današnjih dni. Fotografije bi fotografirali, poskenirali oz. če bi se dalo, bi na dan prireditve pripravili manjšo foto razstavo razvoja šolstva v Topolšici.

(Skupno 86 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Informacije o šoli. Zaznamek za trajno povezavo.