Planinsko orientacijsko tekmovanje

Sobota, 22. 10. 2016, Gornji Grad, odhod 7.00.

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj                                                                                                  Šoštanj, 14. 10. 2016

 

V soboto, 22. oktobra 2016, bo prvo orientacijsko tekmovanje v šolskem letu 2016/2017.

Tekmovanje bo v Gornjem Gradu.

Odhod avtobusa izpred šole bo ob 7. uri.

Povratek bo med 14. in 15. uro.

OPREMA TEKMOVALCEV IN PRAVILA ZA TEKMOVANJE:

Tekmovalci morate biti primerno opremljeni za gibanje po terenu ne glede na vremenske razmere. Vsem tekmovalcem priporočamo planinsko obutev in športna oblačila. Tekmovalci morate  imeti s seboj planinsko izkaznico (planinski dnevnik) s plačano članarino za leto 2016 (znamkica).

Vsako uporabo mobilnih telefonov in drugih naprav za prenos govora med tekmovanjem z namenom pridobivanja informacij o progi bo organizacijski odbor smatral za hudo kršitev. V tem primeru sledi diskvalifikacija ekipe. Ne pozabite na hrano in pijačo, predvsem pa na topla oblačila (pulover, rokavice, kapo, rezervne nogavice in majico).

Tekmovanje bo ob vsakem vremenu, zato imejte v primeru slabše vremenske napovedi s sabo primerno zaščito pred vremenskimi vplivi.

Tekmovalce bo spremljal Jure Grudnik, tel.: 041 437 235.

Veliko uspeha na tekmovanju vam želita mentorici.

   Danica Švarc in Jožica Andrejc

(Skupno 29 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Orientacija, Tekmovanja. Zaznamek za trajno povezavo.