Pohod ml. planincev na Menino planino

Sobota, 24. 9. 2016, zbor pred šolo ob 7.30.

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Šoštanj, 20. 9. 2016

VABILO

Spoštovani planinci in starši!

V soboto, 24. 9. 2016,  se bomo odpravili na jesenski pohod, na Menino planino (1453m), kjer se bomo udeležili 19. srečanja osnovnošolske mladine, ki ga organizira Odbor mladinski odsekov savinjskega meddruštvenega odbora planinskih društev. Ob 10.00 se bodo mladi planinci udeležili družabnih iger, ki se bodo zaključile približno ob 13. uri. V času, ko bodo učenci sodelovali pri tekmovalnih igrah, se boste starši lahko odpravili z vodnikom Matejem Kortnikom na pohod po planini. V kolikor bomo imeli še dovolj moči, pa se bomo po končanih igrah povzpeli na vrh Vivodnik (1508m), kjer je razgledni stolp.

Pred šolo se bomo dobili ob 7. 30, nakar se bomo odpeljali v strnjeni koloni do planine Biba, od koder se bomo peš odpravili do Doma na Planini. Predvidene hoje za celoten dan je 2, 5 ure. Učenci naj bodo primerno obuti, oblečeni, s seboj naj imajo nahrbtnik z malico in pijačo. Priporočljivo je rezervno oblačilo. Ob prihodu na kočo bodo otroci dobili brezplačni čaj.

Mentorica: Mateja Čokelc

V primeru dežja izlet odpade.

(Skupno 119 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Planinci. Zaznamek za trajno povezavo.