Izposoja učbenikov iz šolskega UČBENIŠKEGA SKLADA

Do srede, 15. 6. 2016, bodo učenci prinesli domov več ponudb različnih založb, … Na 1. listu … poseben obrazec … vrniti do petka, 17. 6. 2016. Seznam ostalih gradiv

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj                                                                                                 Šoštanj, 13. 6. 2016

 

OBVESTILO

Spoštovani starši!

 

Pred vami je več ponudb različnih založb, knjigarn in papirnic, vse vas vabijo, da pri njih izberete šolske potrebščine za naslednje šolsko leto. Preglejte ponudbe in se sami odločite, kje boste naročili delovne zvezke, zvezke in druge potrebščine. Seznami za našo šolo so napisani na več listih, imajo pa jih tudi knjigarne in papirnice.

 

POMEMBNO:

Na 1. listu (Kopija nova) je na koncu poseben obrazec, ki ga izpolnite, če si bo vaš otrok sposodil učbenike iz šolskega UČBENIŠKEGA SKLADA. Izpolnjen obrazec mora prinesti učenec v treh dneh po prejemu, najkasneje do petka, 17. junija 2016.

Jožica Andrejc,

skrbnica učbeniškega sklada

Več o učbeniškem skladu

(Skupno 29 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Informacije o šoli, Informacije staršem. Zaznamek za trajno povezavo.