Medobčinsko prvenstvo v atletskem troboju

Torek, 7. 6. 2016, 16.00, stadion Velenje. Prestavljeno zaradi slabe vremenske napovedi.

7. 6. 2016 je bilo v Velenju  atletsko tekmovanje za najmlajše, to je atletski troboj, kjer se tekmuje v teku na 60 m, metu vortexa in skoku v daljino z zaletom. Pravico nastopa imajo peti razredi in mlajši. Našo šolo je uspešno zastopalo 15 učencev in učenk, najbolj uspešen učenec je bil Elmir AVDIĆ, ki je osvojil 3. mesto in bronasto medaljo, pri učenkah pa Neli KOMAR, ki je osvojila odlično 2. mesto in srebrno medaljo. Rezultati troboja 

AKTIV ŠPORTNIH PEDAGOGOV

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj                                                                                      Šoštanj, 1. 6. 2016

Spoštovani starši,

v ponedeljek, 6. 6. 2016 bo v Velenju na Mestnem stadionu ob Jezeru medobčinsko prvenstvo OŠ v troboju (tek na 60m, met vortexa in skok v daljino z zaletom) za učenke in učence letnik rojstva 2005 in mlajše.

Učence, ki zastopajo našo šolo, na stadion pripeljejo starši in počakajo z njimi do konca tekmovanja, to je približno do 17.20. Zbor tekmovalcev bo ob 15.30 uri pred vhodom na stadion(pri » rampi«) , kjer učence prevzamemo učitelji športa ( učence Tejo Torej, prof,  učenke Nataša Nedeljković, prof.) in jih ogrejemo. Na tekmovanje naj pridejo učenci že oblečeni v športno opremo. V primeru slabega vremena  prosimo, da spremljate obvestila glede troboja na internetni strani naše šole, kjer je tudi urnik troboja.

  Aktiv športnih pedagogov

DEKLICE

IME IN PRIIMEK
Anja Kosi
Neli Komar
Karin Napotnik
Sara Koželjnik
Livia Štakne
Tjaša Jurič
Urška Sevčnikar
Lija N. Grebenar K.

DEČKI

IME IN PRIIMEK
Alex Tonkli
Elmir Avdić
Mark Andrejc
Tilen Verbič K.
Gašper Goršek
Jaka Pečnik
Tim Britovšek
Jošt Menih D.
  1. ORGANIZATOR: ŠPORTNA ZVEZA VELENJE
  2. IZVAJALEC: ATLETSKI KLUB VELENJE
  3. DATUM TEKMOVANJA : 06.06.2016 S PRIČETKOM OB 16.00 URI
  4. KRAJ TEKMOVANJA: MESTNI STADION OB JEZERU
  5. VODJA TEKMOVANJA: NATALIJA BAH
  1. OMEJITEV NASTOPA

Nastopiti smejo učenci in učenke OŠ letnik 2005 in mlajši.

  1. PROGRAM

Program je enak za učence in učenke: 60m,  daljina,  met vorteksa (125-130 g),

  1. SESTAVLJANJE EKIPE

Vsaka šola lahko prijavi 8 deklic in 8 dečkov.

  1. TEKMOVALNA PRAVILA

V skoku v daljino imajo tekmovalci po 3 poizkuse. V metu vorteksa imajo tekmovalci po 3 zaporedne poizkuse. Upošteva se najboljši.

 

URNIK TEKMOVANJA

16.00 OŠ MPT, OŠ ŠALEK 60 m
OŠ AA, OŠ GO, OŠ GŠ daljina
OŠ ŠOŠTANJ, OŠ LIV vortex
16.30 OŠ MPT, OŠ ŠALEK daljina
OŠ ŠOŠTANJ, OŠ LIV 60 m
OŠ AA, OŠ GO, OŠ GŠ vortex
17.00 OŠ MPT, OŠ ŠALEK vortex
OŠ ŠOŠTANJ, OŠ LIV daljina
OŠ AA, OŠ GO, OŠ GŠ 60 m
17.10 RAZGLASITEV REZULTATOV

 

(Skupno 330 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Atletika. Zaznamek za trajno povezavo.