Finalno tekmovanje vzhodne divizije košarkarskega Superšolarja za ml. učence

Ponedeljek, 9. 5. 2016, OŠ Poljčane. Odhod 9.40, prihod med 16. in 17.00. 5.-8. mesto.Nastopile bodo OŠ Poljčane, OŠ Podčetrtek, OŠ Venclja Perka Domžale in OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj. Na Final-four se uvrstita 2 ekipi.

1. tekma: OŠ KDK Šoštanj : OŠ Venclja Perka Domžale 21:26
2. tekma: OŠ KDK Šoštanj : OŠ Podčetrtek 36:41

Naša šola se tako ni uvrstila na Finalni turnir. Fantom vseeno čestitamo za uvrstitev med 8 najboljših šol v Sloveniji.

Ekipa OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj: Tim Ferenc, Nik Ferenc, Nik Šlehta, Matic Ravnikar, Tomaž Turinek, Sebastjan Turinek, Peter Aleksić Kladnik, Matija Stropnik, Tadej Ovčar, Žiga Miklavžina, Aljoša Pečnik, Tilen Verbič Kovačič.

Trener: Tomaž Herman, prof.

 

(Skupno 27 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Košarka. Zaznamek za trajno povezavo.