20. šolski pokljuški maraton

Petek, 4. 3. 2016, Rudno polje na Pokljuki. Odhod 7.30, prihod 16.30.

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj                                                                                                  Šoštanj, 13. 1. 2016

 

OBVESTILO

 

Spoštovani starši in mladi planinci!

 

Na Rudnem polju na Pokljuki bo tudi letos Šolski pokljuški maraton, in sicer PRESTAVLJEN NA MAREC, ZARADI POLEDENELOSTI TERENA v petek, 5. 2. 2016. Tudi naša planinska skupina se ga bo udeležila. Tam bo možno sodelovati v različnih aktivnostih, in sicer v pohodu na tekaških smučeh (planina Javornik; lastne smuči – izposodiš si jih lahko v šoli) in na planinskih pohodih v 2 smeri (planino Javornik ali planino Uskovnico). Udeleženci si bodo lahko ogledali predstavitev dela Slovenske policije in njihova vozila ter Petrolov foto kotiček. Od 13.00 do 13.45 bo potekalo šaljivo tekmovanje med skupinami (Igre brez meja na snegu). Vsak udeleženec prireditve bo prejel čaj in roladico. Med prijavljenimi skupinami bodo izžrebali tudi skupino, ki bo dobila 7 kg težko čokolado Gorenjko. Prireditev ni tekmovalnega značaja.

Vsi udeleženci morajo imeti ustrezno opremo za zimske razmere: pohodne čevlje, rokavice, kapo, bundo s kapuco, pulover, tople nogavice … Zaželene so tudi pohodne palice in gamaše. Ceno prevoza polovično pokrije Planinsko društvo Šoštanj. Ceno bomo sporočili, ko bomo prejeli vse prijave.

Več informacij o prireditvi lahko dobite na spletni strani Športa mladih: oz. OŠ Gorje

 

Odhod izpred šole: petek, 5. 2. 2016, ob 7.45, prihod nazaj okoli 16.30. Ker je to delovni dan, bodo učenci v šoli prejeli šolsko malico.

Sestanek planinske skupine bo v sredo, 13. 1. 2016, v glavnem odmoru v gospodinjski učilnici. Na sestanku boste dobili prijavnico, ki jo vrnite do petka, 15. 1. 2016.

Članarina za leto 2016 znaša 7 € na učenca. Prosim, prinesite denar.

Jožica Andrejc in Danica Švarc,

mentorici planinske skupine

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

(odreži)

 

PRIJAVNICO vrni mentoricama do petka, 15. 1. 2016.

 

Učenec/ka ___________________________________ iz _______ razreda se prijavlja na 20. Šolski pokljuški maraton.

Podpis staršev:

                                                                                               ___________________________

(Skupno 46 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Planinci. Zaznamek za trajno povezavo.