Popoldanske govorilne ure in RS

Četrtek, 7. 1. 2016, 17.00-18.00. Roditeljski sestanek za starše šestošolcev, 17.00, mala športna dvorana, Zimska šola v naravi. Roditeljski sestanek za starše devetošolcev in devetošolce, 17.00, jedilnica, Predstavitev programov in poklicev srednjih šol.18.12.2015

Osnovna šola Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Koroška 7

3325 Šoštanj

OBVESTILO

Spoštovani starši!

V četrtek, 7. 1. 2016, bo ob 17. uri v jedilnici OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj roditeljski sestanek glede Zimske šole v naravi za 6-šolce.

Vljudno vabljeni.

Vodja Zimske šole v naravi:                                                                                   Ravnateljica:

HERMAN Tomaž, prof.                                                         mag. ZAVERŠNIK PUC Majda

OŠ Karla Destovnika-Kajuha, Koroška c. 7, Šoštanj

Datum: 4. 1. 2016

SPOŠTOVANI STARŠI IN UČENCI DEVETIH RAZREDOV

Bliža se čas, ko se boste odločali o nadaljnji šolski poti vašega otroka. Želimo vam posredovati informacije, da bo vaša odločitev lažja.

Vabimo vas na roditeljski sestanek, ki bo v ČETRTEK, 7. 1. 2016, ob 17.00 uri v jedilnici. V avli bodo stojnice posameznih srednjih šol.

Na sestanku bodo sodelovali predstavniki Šolskega centra Velenje, Šolskega centra Celje in Šole za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje. Predstavili bodo programe in poklice njihovih šol.

Vljudno vabljeni!

Šolska svetovalna služba in razredničarke

Ta vnos je bil objavljen v Informacije staršem. Zaznamek za trajno povezavo.