Prijave za Dan odprtih vrat slovenskega gospodarstva

Prijave do torka, 24. 11. 2015. Dan odprtih vrat – četrtek, 26. 11. 2015, 16.00. Dragi učenci,

Samo še do torka, 24. novembra, se lahko prijavite za obisk podjetja na spletnem mestu: www.danzakariero.si. Kadar koli in povsod, kjer imate dostop do spleta, lahko pobrskate med več kot 160 podjetji iz vse Slovenije. Iščete jih lahko tudi po abecedi, regijah ali dejavnostih. Izberete tisto, ki ga želite obiskati, in se elektronsko prijavite. Dodajte še svoje starše ali druge spremljevalce.

Ne odlašajte, prijavite se zdaj!

Podjetja vam bodo odprla svoja vrata v četrtek, 26. novembra, ob 16. uri. S predstavitvijo novih, zanimivih, obetavnih, tudi manj znanih in vidnih poklicev, vam želimo olajšati odločanje o nadaljevanju izobraževanja po končani osnovni šoli.

Dan odprtih vrat slovenskega gospodarstva organizira Gospodarska zbornica Slovenije v sodelovanju z Zavodom za zaposlovanje in Zavodom za šolstvo in Centrom RS za poklicno izobraževanje.

(Skupno 48 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Informacije staršem. Zaznamek za trajno povezavo.