ND 7. r., Gorenjska

Petek, 18. 9. 2015, 7.00-18.00.

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj                                                               Šoštanj, 15. 9. 2015

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj

OBVESTILO

Spoštovani starši!

V petek, 18. septembra 2015, bomo izvedli naravoslovni dan v obliki ekskurzije na Gorenjsko.

Ogledali si bomo:

Blejski Vintgar – Muzej planšarstva v Stari Fužini – slap Savica – Bled – Vrba

Odhod bo ob 7.00 izpred šole, vrnitev pa je predvidena okoli 18.00.

Cena ekskurzije: 12 EUR (prevoz in vstopnine ogledov po programu).

Vaš otrok naj bo vremenskim spremembam primerno obut in oblečen. S seboj naj ima malico, pijačo, sadje ter nekaj denarja, da si bo lahko privoščil kakšen prigrizek, spominek, razglednico… Energijske pijače niso dovoljene.

Malico in kosilo smo za ta dan na šoli odpovedali.

Vas, starše, prosimo, da se s svojim otrokom temeljito pogovorite o obnašanju na ekskurziji.

Hvala za razumevanje.

Razredniki 7. a, b, c razreda

……………………………………………………………………………………………………………

Strinjam se, da se moj otrok ________________________________, učenec 7. ____ razreda, udeleži naravoslovnega dne v obliki ekskurzije na Gorenjsko. S svojim podpisom zagotavljam, da sem se s svojim otrokom pogovoril o vedenju, in s tem potrjujem, da se zavedam odgovornosti.

Datum: ________________                          Podpis staršev: _______________