Revija pozdrav pomladi 2015

KD Velenje, 18. in 19. 3. 2015. 16.30 in 19.00.

Na reviji letos sodelujemo na naslednjih koncertih:
OPZ – sreda, 18. 3. 2015, ob 16.30
MPZ – sreda, 18. 3. 2015, ob 19.00
OPZ Mravljice in OPZ Topolšica- četrtek, 19. 3. 2015, ob 16.30

Območna revija otroških in mladinskih zborov Šaleške doline, Javni sklad RS za kulturne dejavnosti – OI Velenje in ZKD Šaleške doline, Vstopnice: 4 € (uro pred začetkom koncerta)

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj

OBVESTILO

V sredo, 18. 3. 2015, se bomo s pevci OPZ udeležili pevske revije Pozdrav pomladi. Koncert bo ob 16.30 v Domu kulture v Velenju. Cena vstopnice je 4,00 €. Predprodaja vstopnic bo v ponedeljek, 16. in torek 17. marca 2015 od 15.00 do 16.00 in uro pred koncertom.

Pred nastopom bomo imeli še generalko, zato se bomo pred Domom kulture (vhod zadaj) zbrali ob 15.00. Za otroke, ki ne bodo imeli lastnega prevoza, bo organiziran avtobusni prevoz iz Šoštanja v Velenje in nazaj, zato Vas prosim, da spodaj označite način prihoda in odhoda Vašega otroka. Odrezek naj do ponedeljka, 16. 3. 2015, otrok prinese nazaj v šolo (zborovodkinji). Odhod avtobusa izpred šole bo ob 14.45, povratek iz Velenja pa med 17.45 in 18.00.

Lep pozdrav

zborovodkinja

Metka Berk

______________________________________________________________

Moj otrok _________________________________ iz _______ razreda bo šel v

Velenje z (PROSIM OBKROŽITE)

LASTNIM PREVOZOM                                                   AVTOBUSOM

 

V Velenje           nazaj                                                       V Velenje           nazaj

Podpis staršev:

_____________________________

 

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj

OBVESTILO

V sredo, 18. 3. 2015, se bomo s pevci MPZ udeležili pevske revije Pozdrav pomladi. Koncert bo ob 19.00 v Domu kulture v Velenju. Cena vstopnice je 4,00 €. Predprodaja vstopnic bo v ponedeljek, 16. in torek 17. marca 2015 od 15.00 do 16.00 in uro pred koncertom.

Pred nastopom bomo imeli še generalko, zato se bomo pred Domom kulture (vhod zadaj) zbrali ob 18.00. Za otroke, ki ne bodo imeli lastnega prevoza, bo organiziran avtobusni prevoz iz Šoštanja v Velenje in nazaj, zato Vas prosim, da spodaj označite način prihoda in odhoda Vašega otroka. Odrezek naj do ponedeljka, 16. 3. 2015, otrok prinese nazaj v šolo (zborovodkinji). Odhod avtobusa izpred šole bo ob 17.45, povratek iz Velenja pa med 19.45 in 20.00.

Lep pozdrav

zborovodkinja

Metka Berk

­­­­­­­­­­­­­­­

______________________________________________________________

Moj otrok _________________________________ iz _______ razreda bo šel v

Velenje z (PROSIM OBKROŽITE)

LASTNIM PREVOZOM                                                    AVTOBUSOM

V Velenje           nazaj                                                       V Velenje           nazaj

Podpis staršev:

_____________________________

 

Topolšica, 13. 3. 2015

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Koroška 7

3325 Šoštanj

OBVESTILO O UDELEŽBI NA REVIJI

V četrtek, 19. 3. 2015, naj bodo otroci, ki se bodo udeležili Medobčinske revije pevskih zborov v Velenju na parkirišču zadaj za Domom kulture Velenje najkasneje do 15.20.

Ker se je večina staršev tako odločila, za prevoz otrok v Velenje poskrbite sami.

Ob 15. 30 imamo že generalko na odru, zato prosim, da so učenci točni, kdor ne bo sodeloval na generalki, ne bo mogel nastopati na reviji. Generalko imamo predvideno samo nekaj minut.

Sodelujemo na prvem koncertu, ki se prične ob 16.30. Z JSKD izpostava Velenje so poslali naslednja priporočila za starše:

–      vstopnice ( 4,00 Eur) bodo v predprodaji v ponedeljek in torek, od 15. do 16. ure na blagajni Festivala Velenje in eno uro pred posameznim koncertom na blagajni Doma kulture Velenje,

–      plašči se odložijo v garderobo za obiskovalce,

–      otroke po nastopu starši pričakajo na dogovorjenem mestu, kamor jih pripeljejo učiteljice (za Domom kulture),

–      priporočite staršem, da avte parkirajo v Mercator centru.

Učenci bodo majice za nastop prejeli v šoli, prosim, da poskrbite, da jih imajo oblečene. Nastopamo samo v majicah s kratkimi rokavi, zato naj imajo po vrhu oblečeno še kakšno jopico, ki jo bodo tik pred nastopom slekli. Na sebi naj imajo temne hlače, lahko kavbojke ter temne copate, čevlje…

Majice bodo vrnili v šolo naslednji dan, jih ni potrebno prati, saj to naredimo v šoli.

Lep pozdrav

Mojca ŠABEC

OBVESTILO!

V četrtek, 19. 3. 2015, se bomo s pevci OPZ Mravljice udeležili pevske revije Pozdrav pomladi. Koncert bo ob 16.30 v Domu kulture v Velenju. Cena vstopnice je 4,00 €. Predprodaja vstopnic je uro pred koncertom.

Pred nastopom bomo imeli še generalko, zato se bomo pred Domom kulture (vhod zadaj) zbrali ob 15.30 (bodite točni). Za otroke, ki ne bodo imeli lastnega prevoza, bo organiziran avtobusni prevoz iz Šoštanja v Velenje in nazaj. Odhod avtobusa izpred šole bo ob 15.15, povratek iz Velenja pa med 17.30 in 17.45 (otroke pridete iskat pred šolo).

Lep pozdrav

zborovodkinja
Alenka Grabner

(Skupno 25 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih. Zaznamek za trajno povezavo.