Ogled tekme Lige prvakov v odbojki

V okviru izbirnih predmetov na OŠ Šoštanj (ŠSP, ŠZZ), smo se odločili, da učencem 8. in 9. razredov ponudimo ogled tekme Lige prvakov v odbojki med ekipama ACH VOLLEY : ASECCO RZESZOW.

Tekma bo v sredo, 19. 11. 2014 v Ljubljani ( hala Tivoli ). Pričetek tekme je ob 20.00 uri. Odhod na tekmo bo ob 18.00 uri, izpred OŠ KDK Šoštanj (spodnje parkirišče). Povratek iz Ljubljane, takoj po tekmi.

Cena je 10 evrov, vključuje prevoz na relaciji Šoštanj – Ljubljana – Šoštanj in vstopnico za ogled tekme.

Spremstvo otrok bo urejeno s strani šole, tako kot zahtevajo normativi. Prosimo, da se skupaj z otrokom odločite in nam učenci izpolnjene liste in denar prinesejo v kabinet športne vzgoje, do ponedeljka, 10. 11. 2014.

Pouk za vse učence, ki se bodo udeležili ogleda tekme naslednji dan poteka normalno. Ogled tekme ni opravičilo, za izostanek od pouka naslednji dan.

(Skupno 34 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Novice. Zaznamek za trajno povezavo.