Vpogled ovrednotehnih preizkusov NPZ za starše

Vpogled 2.-4. 6. 2014 za 9. r., 9.-11. 6. 2014 za 6. r.

Dostop do ovrednotenih preizkusov in izpisa dosežkov vsakega učenca bo omogočen preko spletne strani http://npz.ric.si z učenčevo šifro in številko EMŠO, in sicer od 2. do 4. junija 2014 za 9. razred in od 9. do 11. junija 2014 za 6. razred. Aplikacija bo dostopna od 8. ure zjutraj na prvi dan do 20. ure zvečer na zadnji dan. Učenci na vpogledu v šoli in doma s starši do svojih preizkusov dostopajo preko iste spletne strani. Šole pa lahko poleg tega do seznama vseh svojih učencev dostopajo tudi preko eRica (spletna aplikacija Dosežki NPZ ali e-arhiv skeniranih preizkusov znanja in izpisov dosežkov učenca v arhivski datoteki), kjer je možen prikaz učencev po predmetih in/ali razredih.

(Skupno 48 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Naslovne novice. Zaznamek za trajno povezavo.