PODROČNO TEKMOVANJE V ŠOLSKEM PLESNEM FESTIVALU

 

23.4.2014 je bilo na OŠ Ljubečna področno tekmovanje v Šolskem plesnem festivalu. Našo šolo sta zastopali mlajša in starejša ekipa. Mlajše učenke so si nabirale potrebne izkušnje in na tem nivoju tekmovanje tudi zaključijo, starejše pa so zopet odlično odplesale in se uvrstile na državno finale.

Ekipo mlajših so sestavljale:

GORŠEK NELI, ki je osvojila  4. mesto

MENIH LUCIJA                       11.

DELOPST TIA MARIJA           28. in

MEDVED ELA                         28.

Ekipno so osvojile 4. Mesto v celjski regiji.

 

Ekipo starejših od 7.-9. Razreda, pa so sestavljale:

KRNEŽA LARA, ki je osvojila 2. Mesto in srebrno medaljo

GORŠEK LARA , ki je osvojila  3. mesto in bronasto medaljo

TODIĆ DANIJELA                    19.

ROBIDA TAJDA                       19.

HUDOURNIK EVA                   28. in

TODIĆ DIJANA                        36.

Ekipno so osvojile odlično 2. Mesto in se kot ekipa vse uvrstile na državno finale.

 

Na državno finale, ki bo 30.5.2014 pa smo se uvrstili tudi s skupinsko koreografijo, kjer je sodelovalo kar 23 plesalk z naše šole. Naj omenimo še to, da je celjska regija plesno najmočnejša od vseh regij v Sloveniji.

 

V tem šolskem letu smo izbrali tudi NAJ PLESALKO ŠOLE ,ker imamo dve zelo dobri plesalki in to v državnem merilu, sta si ta laskavi naslov tudi letos priplesali in delili dve učenki GORŠEK LARA in KRNEŽA LARA iz 9.A.

 

Mentorici:

PETRA TERŽAN in NATAŠA NEDELJKOVIĆ 

(Skupno 42 obiskov, današnjih obiskov 2)
Ta vnos je bil objavljen v Ples. Zaznamek za trajno povezavo.