Medobčinsko tekmovanje v krosu

Četrtek, 18. 4. 2013, 16.00, Mestni stadion Velenje 

Rezultati

 

Dečki – letnik 2006

3.             Domen Juvan

22.           Urh Skok

25.           Maj Goličnik

26.           Miha Krebs

28.           Svit Tajnik

29.           Tian Skornšek

31.           Bogdan Mirko Novak

49.           Emanuel Kumer

56.           Gal Lah

57.           Matic Pirečnik

59.           Jaša Ježovnik

60.           Enej Ibrahimovič

63.           Brin Kortnik

68.           Žiga Veternik

70.           Lovro Podvratnik

71.           Tai Fajdiga

72.           Urh Dreu 

Deklice – letnik 2006

25.           Lara Suhaj

32.           Urša Sevčnikar

35.           Ula Švarc Klanfer

37.           Anja Božič

40.           Janja Gril

41.           Anja Kolenc

42.           Eva Ciglar

43.           Sara Beskovnik

45.           Valentina Štrigl

49.           Anja Verhovnik 

Dečki – letnik 2005

10.           Dino Karahasanović

11.           Jošt Menih Dokl

26.           Tilen Verbič Kovačič

28.           Mark Andrejc Sevčnikar

33.           Alex Tonkli

35.           Anže Majhen

38.           Jaka Pečnik

43.           Andraž Holešek

49.           Rok Marinšek

52.           Andrej Delopst

55.           Anid Xhoxhaj

57.           Domen Zupan 

Deklice – letnik 2005

13.           Nina Nahtigal

19.           Neli Komar

23.           Anja Kosi

38.           Neja Borovšek

39.           Tanja Verbič

44.           Hana Turk

46.           Pilar Nahtigal 

Dečki – letnik 2004

1.             Sebastjan Turinek

9.             Timotej Koželjnik

16.           Luka Skornšek

17.           Blaž Pusovnik

42.           Erik Goršek 

Deklice – letnik 2004

9.             Tjaša Stropnik

11.           Maja Klančnik

22.           Katja Robida

35.           Maša Goličnik

36.           Nejla Cerić 

Dečki – letnik 2003

1.             Tomaž Turinek

11.           Lan Andrejc

12.           Matic Ravnikar

15.           Matija Stropnik

38.           Rok Kočevar 

Deklice – letnik 2003

6.             Kaja Borovšek

7.             Eva Osterc

8.             Enja Tonkli

26.           Anamarija Hrastnik

29.           Vita Plamberger

30.           Sinja Kortnik

32.           Neža Menih

36.           Ajda Stropnik

44.           Katja Škruba 

Dečki – letnik 2002

15.           Blaž Ojsteršek

26.           Aljaž Flis 

Deklice – letnik 2002

4.             Neli Goršek

12.           Ela Medved

15.           Lucija Menih 

Dečki – letnik 2001

3.             Aleš Videčnik

5.             Gašper Jovan 

Deklice – letnik 2001

3.             Katja Kumer

4.             Klara Pirnat

9.             Saška Jazbec

11.           Brina Stropnik

13.           Lara Lesjak

14.           Doroteja Venta

17.           Lara Ocepek 

Dečki – letnik 2000

2.             Vid Ojsteršek

13.           David Britovšek 

 

Deklice – letnik 2000

3.             Pika Potočnik

4.             Tina Rotnik

5.             Anja Mazej

7.             Nastja Pusovnik

13.           Tina Lihteneker

14.           Majlinda Vezaj

24.           Maja Tajnik

25.           Vanessa Skornšek

31.           Nika Nahtigal 

Dečki – letnik 1999

5.             Aljaž Osterc 

 

Deklice – letnik 1999

1.             Barbara Kladnik

2.             Lara Goršek

6.             Eva Hudournik

8.             Ana Potočnik

17.           Anastazija Čeh

22.           Katarina Grazer

24.           Patricija Jarič 

 

Dečki – letnik 1998

4.             Tim Vučina

6.             Tadej Kosi

17.           Aljaž Golob 

Deklice – letnik 1998

6.             Ema Kočevar

9.             Kaja Gerker

15.           Lara Grazer

23.           Noemi Čop

 

EKIPNI VRSTNI RED 2006 – 2002

5.             ŠOŠTANJ

 

EKIPNI VRSTNI RED 2001 – 1998

6.             ŠOŠTANJ

 

 

Izpeljava bo izključno v LEPEM VREMENU, nadomestni termini so 22. 4., 23. 4. in 24. 4.

Učenci od 1. do 5. razreda dobijo obvestilo za starše v torek, 16. 4. 2013, ker jih na stadion pripeljejo starši. Tam jih prevzamejo učiteljice, ki jim razdelijo kartončke za tek in jih ogrejejo. Starši počakajo na stadionu.

ODHOD avtobusa za KROS za učence 6.-9. r. ob 15.15 izpred šole, prihod nazaj v Šoštanj okrog 17.15. Zbor učencev 1.-5. r. na stadionu v Velenju ob 16.15.

Športni pedagogi

Obvestilo za starše učencev 1.-5. r.

URNIK SPOMLADANSKI KROS 2013

Prijavljeni tekmovalci

 

OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA ŠOŠTANJ                                                      Šoštanj, 16.4.2013                                                                         

Spoštovani starši,

v četrtek, 18.4.2013 bo v Velenju na Mestnem stadionu ob Jezeru medobčinsko prvenstvo OŠ v krosu. Učence 1.-5. razreda na stadion pripeljete starši in počakate z njimi do konca tekmovanja.  Zbor tekmovalcev bo ob 16.15 uri pred vhodom na stadion( pri » rampi« ) , kjer učence prevzamemo učitelji športne vzgoje ( učence Marko Novak, prof., učenke Nataša Nedeljković, prof.), jim razdelimo tekmovalne kartončke in jih ogrejemo. Ob 16.45 si vsi skupaj ogledamo progo, ob 16.50 pa pričnejo s tekom 1.razredi. Učenci naj pridejo na tekmovanje že oblečeni v športno opremo. V primeru slabega vremena so nadomestni termini: 22.4., 23.4 in 24.4. Prosimo, da spremljate obvestila glede krosa na internetni strani in v avli naše šole, tam je tudi URNIK KROSA.

                                                                                                        Aktiv športnih pedagogov 

 

URNIK SPOMLADANSKI KROS 2013

16.00 –  Letnik 01           DEČKI              500m

16.05 –  Letnik 01           DEKLICE         500m

16.10 –  Letnik 00           DEČKI              800m

16.15 –  Letnik 00           DEKLICE         800m

16.20 –  Letnik 99           DEČKI              800m

16.25 –  Letnik 99           DEKLICE         800m

16.30 –  Letnik 98           DEČKI              800m

16.35 –  Letnik 98           DEKLICE         800m

 

16.50 –  Letnik 06           DEČKI              500m

16.55 –  Letnik 06           DEKLICE         500m

17.00 –  Letnik 05           DEČKI              500m

17.05 –  Letnik 05           DEKLICE         500m

17.10 –  Letnik 04           DEČKI              500m

17.15 –  Letnik 04           DEKLICE         500m

17.20 – Letnik 03           DEČKI              500m

17.25 – Letnik 03           DEKLICE         500m

17.30 – Letnik 02           DEČKI              500m

17.35 – Letnik 02           DEKLICE         500m

 

16.45 – Razglasitev rezultatov l. 1998-2001 in ogled proge za najmlajše kategorije.

17.45 – Razglasitev rezultatov l. 2002-2006

 

500 m 1 krog okoli gozdička,

800 m, 2 kroga okoli gozdička

 

Nastopiti smejo učenci in učenke osnovnih šol letnik 1998 in mlajši.

KATEGORIJE

  • učenci in učenke letnik 2006,
  • učenci in učenke letnik 2001,
  • učenci in učenke letnik 2005,
  • učenci in učenke letnik 2000,
  • učenci in učenke letnik 2004,
  • učenci in učenke letnik 1999,
  • učenci in učenke letnik 2003,
  • učenci in učenke letnik 1998.
  • učenci in učenke letnik 2002,

 

TOČKOVANJE

Šola lahko za vsako kategorijo prijavi neomejeno število tekmovalcev, za ekipno uvrstitev pa se upoštevata uvrstitvi dveh najuspešnejših tekačev ali tekačic. Točkovali bomo v dveh kategorijah. 

 

1. kategorija: Točkuje se letnik 1998 do vključno letnik 2001.

2. kategorija: Točkuje se letnik 2002 do vključno letnik 2006.

 

 

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj, PRIJAVA NA KROS, 18.4.2013

LETNIK 2006 DEKLICE

  1. SEVČNIKAR URŠA
  2. PEČNIK REBEKA
  3. VERHOVNIK ANJA
  4. ŠTRIGL VALENTINA
  5. KOLENC ANJA
  6. SUHAJ LARA
  7. BOŽIČ ANJA
  8. CIGLAR EVA

LETNIK 2006 DEČKI

  1. KODRUN NEJ
  2. FAJDIGA TAI
  3. SKORNŠEK TIAN
  4. ŠUMAH NICK
  5. DREU URH
  6. TAJNIK SVIT
  7. VETERNIK ŽIGA
  8. DVORŠAK TEO
  9. PODVRATNIK LOVRO
  10. JEŽOVNIK JAŠA
  11. JUVAN DOMEN
  12. AVDIJA ADRIJAN
  13. VERBIČ ANŽE
  14. PUNGARTNIK JAN PAVEL
  15. LAH GAL
  16. SKOK URH
  17. GOLIČNIK MAJ

LETNIK 2005 DEKLICE

  1. PODVRATNIK MOJCA
  2. BOROVŠEK NEJA
  3. VERBIČ TANJA
  4. TURK HANA
  5. KOSI ANJA
  6. JUKANOVIĆ LEJLA
  7. NAHTIGAL PILAR
  8. HUSANOVIĆ SUMEJJA
  9. NAHTIGAL NINA
  10. KOVAČ TINKARA

LETNIK 2005 DEČKI

  1. HOLEŠEK ANDRAŽ
  2. JELENKO TJAŠ
  3. LAMEŠIĆ DENIS
  4. PEČNIK JAKA
  5. KARAHASANOVIĆ DINO
  6. PUŠNIK VID
  7. MENIH DOKL JOŠT
  8. DOBELŠEK FILIP
  9. ANDREJC SEVČNIKAR MARK
  10. TONKLI ALEX
  11. ZUPAN DOMEN
  12. MARINŠEK ROK
  13. VERBIČ KOVAČIČ TILEN
  14.  AVDIJA ELMEDIN
  15. MAJHEN ANŽE

LETNIK 2004 DEKLICE

  1. STROPNIK TJAŠA
  2. GOLIČNIK MAŠA
  3. KLANČNIK MAJA
  4. ANDREJC KAJA
  5. ROGLŠEK ANDREJA
  6. JAVORNIK EVA
  7. CERIĆ NEJLA
  8. SKORNŠEK LARA
  9. KATANEC ZALA
  10. KOŽELJNIK MAJA
  11. STERGAR LARA
  12. STERGAR JANA
  13. XHOXHAY SVELA

LETNIK 2004 DEČKI

  1. NOVAK JAN
  2. PUSOVNIK BLAŽ
  3. MIKLAVŽINA ŽIGA
  4. SUPOVEC ALJAŽ
  5. KOŽELJNIK TIMOTEJ
  6. MIKAVŽINA JAKA
  7. HRIBAR JAKA
  8. GORŠEK ERIK
  9. TURINEK SEBASTJAN
  10. FRANCE TAJ
  11. STRMČNIK DENIS
  12. ZUPAN JAN
  13. SKORNŠEK LUKA
  14. PIRNAT LEONARDO
  15. ALJUKIĆ ZENIT
  16. OVČAR TADEJ
  17. BOŽIČ LUKA
  18. ROGELŠEK ALJAŽ
  19. IBRAIMOVIĆ SAMUEL

LETNIK 2003 DEKLICE

  1. OSTERC EVA
  2. TONKLI ENJA
  3. BOROVŠEK KAJA
  4. KORTNIK SINJA
  5. STROPNIK NADJA
  6. MEŽNAR POLONCA
  7. MENIH NEŽA
  8. PARADIŽ ENEJA
  9. ŠKRUBA KATJA
  10. HRASTNIK ANAMARIJA
  11. KONOVŠEK PIA
  12. STROPNIK AJDA
  13. ZABUKOVNIK LARA

LETNIK 2003 DEČKI

  1. STROPNIK MATIJA
  2. ANDREJC LAN
  3. TURINEK TOMAŽ
  4. ŠLEHTA NIK
  5. RAVNIKAR MATIC
  6. PARADIŽ TJAŽ
  7. KOČEVAR ROK
  8. DOBRILA TIMOTEJ
  9. ZEČA BINI
  10. HAIRLAMOVIČ ALAN
  11. SOPE DORENT
  12. KURAHOVIĆ MANUEL

LETNIK 2002 DEKLICE

  1. GORŠEK NELI
  2. MENIH LUCIJA
  3. MEDVED ELA
  4. BRUSNJAK PIA

LETNIK 2002 DEČKI

  1. OJSTERŠEK BLAŽ
  2. FLIS ALJAŽ
  3. DREU ŽAK
  4. HRASTNIK MATEJ
  5. VOGRIN ALJAŽ
  6. STRMČNIK DAVID

LETNIK 2001 DEKLICE

  1. KRETIČ PIKA
  2. LESJAK LARA
  3. LEDINEK MARUŠA
  4. KUMER KATJA
  5. OCEPEK LARA
  6. VENTA DOROTEJA
  7. JAZBEC SAŠKA
  8. PIRNAT KLARA
  9. STROPNIK BRINA

LETNIK 2001 DEČKI

     1. HOJNIK BLAŽ

     2. BALANT MATIC

     3. KRESNIK PRIMOŽ

     4. TERČEK TIM

     5. VIDEČNIK ALEŠ

     6. JOVAN GAŠPER

     7. KOŽELNIK KRIŠTOF

     8. SEDOVŠEK JANEZ

     9. OVČJAK LUKA

   10. SOPE EMNOR

LETNIK 2000 DEKLICE

  1. MAZEJ ANJA
  2. SKORNŠEK VANESSA
  3. POTOČNIK PIKA
  4. ROTNIK TINA
  5. NAHTIGAL NIKA
  6. TAJNIK MAJA
  7. LIHTENEKER TINA
  8. VEZAJ MAJLINDA
  9. PUSOVNIK NASTJA

LETNIK 2000 DEČKI

  1. OJSTERŠEK VID

  2. NOVAK ŽAN

  3. VOLK LEON

  4. LUKANC URBAN

  5. ŠTRIGL TADEJ

  6. GOLNAR EROS

  7. SKLEDAR ALJOŠA

  8. BRITOVŠEK DAVID

  9. ZAGER ERIC

 10. PAŠČANOVIČ ADNAN

 11. ČOP KILIAN

LETNIK 1999 DEKLICE

  1. GORŠEK LARA
  2. HUDOURNIK EVA
  3. ČEH ANASTAZIJA
  4. JARIČ PATRICIJA
  5. POTOČNIK ANA
  6. GRAZER KATARINA
  7. KLADNIK BARBARA
  8. KAVNIK KATJA
  9. DEBELJAK MAJA
  10. CERIČ KEIJMA

LETNIK 1999 DEČKI

  1. JURIČ ALJAŽ
  2. OSTERC ALJAŽ
  3. STROPNIK ANDRAŽ
  4. LIHIĆ ANEL
  5. ILIĆ MLADEN
  6. ČUDEN MARIO

LETNIK 1998 DEKLICE

  1. LEBAR ŠPILAK ANJA
  2. KOČEVAR EMA
  3. GRAZER LARA
  4. OVNIK MAŠA
  5. GYORKE KAJA

LETNIK 1998 DEČKI

  1. SOPE RINOR
  2. GOLOB ALJAŽ
  3. VUČINA TIM
  4. MAZEJ TADEJ
  5. KRKALIČ ALDIN
  6. KOSI TADEJ
  7. VEZAJ FERID

 

Državni Šolski ekipni kros bo v četrtek, 25. 4. 2013 v Novem mestu.

 

 

(Skupno 152 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Atletika. Zaznamek za trajno povezavo.