Logika 2012

TEKMOVANJE IZ LOGIKE 2012/2013

V septembru, 28. 9. 2012, je na šoli potekalo šolsko tekmovanje, ki se ga je udeležilo 63 učencev iz 6.-9. razreda.

Bronasta priznanja iz logike so prejeli: Hana Marija Žibert, Ana Marija Mežnar, Aljaž Turk, Metod Mazej, Tjaša Srotič, Neja Kotnik, Tina Kopušar, Gašper Ladinek, Matic Rihtar, Maja Dobnik, Monika Videmšek, Gal Goršek, Laura Borovnik, Monika Tajnik, Nik Nadvežnik, Franc Klavž, Tim Vučina, Klara Geršak, Katarina Skornšek, Tadej Kosi, Lara Grazer.

Vsem učencem iskreno čestitamo za dosežene rezultate!

 

V Velenju pa je, 20. 10. 2012, potekalo še državno tekmovanje iz logike, ki so se ga udeležili najboljši učenci v 7., 8. in 9. razredu. Našo šolo so zastopali Tjaša Srotič, Gašper Ladinek in Monika Tajnik. Na državnem tekmovanju nikakor niso ostali praznih rok, saj so osvojili kar dve priznanji.

Odlično srebrno priznanje je prejela Monika Tajnik, prestižno zlato priznanje pa je osvojila Tjaša Srotič.

Za izvrstne rezultate še enkrat iskrene čestitke.

Mentorica: Irena Rotovnik Aplinc, univ. dipl. org.

(Skupno 62 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Tekmovanja. Zaznamek za trajno povezavo.