Tekmovanje za vzornega športnika 2012/13

VZORNI ŠPORTNIK OŠ KARLA DESTOVNIKA KAJUHA šolsko leto 2012/2013

1. KOSI TADEJ                          9.C                         1250 točk

       2. VUČINA TIM                         9.B                           910

       3. GOLOB ALJAŽ                       9.B                           690

       4. BAČOVNIK ROK                    8.C                          610

5. STROPNIK ANDRAŽ             8.B                          520

6. NADVEŽNIK NIK                   9.C                          420   

7. ROJNIK IGOR                        9.C                          400           

       8. HLEB BLAŽ                            9.B                           370

9. BEŠIČ ALBIN                         9.C                          340

10. STROPNIK JAN                   9.B                          320

11. OJSTERŠEK VID                  7.B                          310

12. SOPE RINOR                       8.A                          280

13.-14. PLANKELJ MARKO      9.B                          260

13.-14. MAZEJ TADEJ              9.A                          260

15.-16. ČUDEN MARIO            8.B                          250

15.-16. LEDINEK BORIS           8.D                          250 

17. KRKALIĆ ALDIN                   8.E                          240

       18.  JURIČ ALJAŽ                        8.E                          230

       19.-20. AVBERŠEK JURE           8.C                          220

       19.-20. AVBERŠEK MARKO      8.C                         220

21.-26. KRAJNC JAN                 8.B                          210

       21.-26. ŽNIDAR P. ROK             8.B                         210

21.-26. RAVNIKAR ANDRAŽ     8.B                         210

21.-26. BALAŽIC ALJAŽ             9.C                         210

21.-26. VRTAČNIK TIM             8.A                         210

21.-26. MAZEJ KLEMEN           9.A                         210

27.-28. ILIĆ MLADEN                8.C                         180

27.-28. OSTERC ALJAŽ              8.B                         180

29.-30. VOLK ŽIGA                    9.B                         170

29.-30. PLEŠNIK JERNEJ           8.D                        170

31.-33. ČOP KILIAN                  7.B                         150

31.-33. GORŠEK GAL                8.C                         150

31.-33. PAŠČANOVIČ ADNAN 7.C                         150

34.-35. VEZAJ FERID                 8.C                         130

34.-35. LIHIĆ ANEL                   8.C                          130    

36. VOLK LEON                         7.C                          120

       37.-40. HUDOLIN BRANKO      9.A                           50

37.-40. ŠALAMON MIHA         8.E                            50

37.-40. OVČJAK JAN                 8.D                           50

37.-40. KOMAR NINO               7.A                          50

41. BOŽIČ DOMEN                    8.A                           40

42. KRASNIQI ILIR                     7.A                           30

43.-44. NOVAK ŽAN                 7.C                           20

43.-44. BRITOVŠEK DAVID      7.A                           20

45.-50. SLEMENŠEK NEJC       9.A                            10

45.-50. STROPNIK GAŠPER     7.C                            10 

       45.-50. GOLNAR EROS            7.B                            10

45.-50. LANGUS SIMON         9.C                            10

45.-50. KOPUŠAR TIM            9.B                            10

45.-50. OVČAR MIHA              9.B                           10

KONČNI VRSTNI RED na dan: 15.6.2013

Upoštevana tekmovanja:  odbojka na mivki področno, odbojka na mivki DRŽAVNO POLFINALE, atletika šolsko, atletika ekipno področno, nogomet medobčinsko, atletika ekipno DRŽAVNO FINALE, košarka medobčinsko, rokomet področno, nogomet področno, košarka področno, odbojka medobčinsko, odbojka področno, košarka ČETRTFINALE, odbojka ČETRTFINALE, nogomet ČETRTFINALE, smučanje področno, košarka POLFINALE, odbojka POLFINALE, namizni tenis ČETRTFINALE, ples PODROČNO, namizni tenis POLFINALE, KROS medobčinsko, ATLETIKA POSAMIČNO področno, ples DRŽAVNO FINALE, atletika posamično DRŽAVNO FINALE, ŠOLSKI REKORDI           

(Skupno 45 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Sportnik in rekordi. Zaznamek za trajno povezavo.