Tekmovanje za vzorno športnico 2012/13

 VZORNA ŠPORTNICA OŠ KARLA DESTOVNIKA KAJUHA šolsko leto 2012/2013

1. GORŠEK LARA                        8.A                810 točk

2. MAZEJ ANJA                           7.C                780

3. KLADNIK BARBARA               8.C                420

4. HUDOURNIK EVA                  8.A               320

5. ROTNIK KLARA                       9.A               290 

6.-7. HASIĆ LEJLA                       9.C               260

6.-7. LEBAR ŠPILAK ANJA          9.B              260

8.-9. ROTOVNIK ANJA               9.B               250

8.-9. KROPUŠEK EVA                  9.B              250

10. MERZLAK MERIMA              9.A              210

11. KRNEŽA LARA                       8.A               200

12.-14. SOVIČ KATJA                  8.A               190

12.-14. KAVNIK KATJA               8.E                190

12.-14. ROTNIK TINA                 7.B                190

15.-17. ROBIDA TAJDA              7.C                180

15.-17. TODIĆ DANIJELA           7.B                180

15.-17. SOVIČ ANA                     8.A               180

18. KROŠEL NIKA                        7.A               170

19. KOTNIK MOJCA                    9.A               160   

20. DEBELJAK MAJA                   8.E               140

21. PRAPROTNIK ANA                9.A                90   

22. GERŠAK KLARA                     9.C                 80            

23.-27. PODVRATNIK TINKARA   9.C              60

23.-27. POTOČNIK PIKA             7.B                 60

23.-27. TAJNIK MAJA                  7.A                60

23.-27. KOPRIVNIKAR LARA      7.A                60

23.-27. LIHTENEKER TINA          7.A                60

28.-29. ČEH ANASTAZIJA            8.E                50

28.-29. TODIĆ DIJANA                7.B                 50   

30. NOVAK ANJA                         9.C                 40

31.-33. BERLOŽNIK DARJA         8.A                 30

31.-33. KOČEVAR EMA               9.B                 30

31.-33. GYORKE KAJA                 9.A                 30

34.-38. NAHTIGAL NIKA             7.A                 20

34.-38. GRAZER KATARINA        8.D                20

34.-38. VIDEMŠEK MICHELLE    9.C                20

34.-38. POTOČNIK ANA              8.D                20

34.-38. JARIĆ PATRICIJA             8.E                20      

39.-45. KOŽELJNIK MOJCA         8.B                10

39.-45. LEDINEK URŠKA             9.B                 10

39.-45. SKORNŠEK VANESSA     7.A                10

39.-45. VEZAJ MAJLINDA          7.A                 10

39.-45. GRAZER LARA                9.B                 10

39.-45. ČOP NOEMI                   9.B                 10

39.-45. PUSOVNIK NASTJA       7.B                 10     

KONČNI VRSTNI RED na dan:  15.6.2013

Upoštevana tekmovanja: odbojka na mivki področno, odbojka na mivki državno polfinale, atletika šolsko, atletika ekipno področno, košarka medobčinsko, odbojka medobčinsko, odbojka področno, odbojka ČETRTFINALE, smučanje področno, namizni tenis področno, odbojka POLFINALE, namizni tenis ČETRTFINALE, KROS medobčinsko,PLES šolsko, PLES področno, namizni tenis POLFINALE,

ATLETIKA POSAMIČNO področno, ples DRŽAVNO FINALE, atletika posamično DRŽAVNO  FINALE, ŠOLSKI REKORDI

(Skupno 25 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Sportnik in rekordi. Zaznamek za trajno povezavo.