Medobčinsko tekmovanje v malem nogometu

Torek, 26. 3. 2024, Rdeča dvorana, 13.30, odhod 13.10. 1. mesto.

Nasi učenci so na medobčinskem prvenstvu v nogometu za mlajše učence prikazali odlične igre in osvojili 1. mesto. Čestitamo!

V torek, 26. 3. 2024,  bo v Rdeči dvorani v Velenju potekalo finale šolskega prvenstva v nogometu za mlajše učence (letnik 2011 in mlajši). Odhod izpred šole ob 13.10.

Ekipa: Jaka Rožič, Lukas Andrejc Sevčnikar, Tevž Vogrin Klanfer, Liam Ostojić, Denis Hodžić, Jan Zajc, Alex Kyrpenko, Nej Ovčjak, Nick Ivanjek, Azur Faljić, Kristijan Janev.

Vodja ekipe: Marko Novak, prof.

RAZPORED MEDOBČINSKEGA TEKMOVANJA V MALEM NOGOMETU ZA MLAJŠE DEČKE – FINALE

Tekmovanje bo potekalo v TOREK, 26.3.2024, od 13.30 dalje v Rdedi dvorani. Na tekmovanje so se uvrstile 4 ekipe, ki bodo igrale po kriznem sistemu.

RAZPORED TEKEM PREDTEKMOVANJA

A SKUPINA

B SKUPINA

GORICA

KDK ŠOŠTANJ

BRATOV LETONJA

ANTON AŠKERC

IGRIŠČE

RDEČA DVORANA – 26.3.2024

13.30 GORICA: ANTON AŠKERC

13.50 BRATOV LETONJA : KDK ŠOŠTAN)

14.10 PORAŽENCA ZA 3. MESTO

14.30  ZMAGOVALCA ZA 1. MESTO

V ekipi je lahko največ 10 igralcev in vratar. V igri nastopajo 4 igralci v polju in vratar. Igralni čas je 2×10 minut (po dogovoru lahko tudi 2 × 8 min). Ekipa, ki igra zaporedni tekmi ima 5 minut odmora.

Zmagovalna ekipa dobi tri točke, v primeru neodločenega rezultata vsaka ekipa po eno točko, poraz pa pomeni 0 točk. O končni uvrstitvi odloča osvojeno število točk. Če ekipi ali več ekip zberejo enako število točk o višje uvrščeni ekipi odločajo naslednji kriteriji:

1. število točk iz medsebojnih srečanj
  2. razlike med danimi in prejetimi zadetki v medsebojnih srečanjih
  3. večje število doseženih zadetkov v medsebojnih srečanjih
  4. skupna razlika v zadetkih celotnega turnirja
  5. žreb

Dodatne informacije lahko preberete v reviji ŠPORT MLADIH, INFORMATOR 2023/2024.

Vodja tekmovanja je DUŠKO SUPIĆ.

Ekipo prijavite 15 minut pred začetkom tekmovanja.

Na področno tekmovanje se uvrstita prvo in drugo uvrščena ekipa.

Športna zveza Velenje
Strokovna sodelavka