7.-9. r. – Zimski športni dan

Kope/Forhtenek: ponedeljek, 19. 12. 2022, 7. in 8. r.; sreda, 21. 12. 2022, 9. r. Glede na število prijavljenih učencev za smučanje smo spremenili datum izvedbe.

OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj
Koroška cesta 7
3325 Šoštanj

   Šoštanj, 6. 12. 2022

Spoštovani!

V ponedeljek, 19. 12. 2022 (za učence 7. in 8. razredov) in sredo, 21. 12. 2022, (za učence 9. razreda), pripravljamo športni dan z zimsko tematiko.  Aktivnosti se bodo izvajale na Kopah in v Šoštanju. Skupaj z otrokom se lahko odločite med:   (ustrezno obkrožite!)

  1. SMUČANJE IN BORDANJE NA KOPAH (samo za samostojne smučarje in borderje); cena je 33 EUR (karta s toplo malico (dunajski in pomfri) na Kopah in prevoz), odhod ob 7.45 izpred šole, povratek ob 14.00/14.30  pred šolo.
  2. ZIMSKI POHOD NA FORHTENEK (odhod ob 7.45, povratek okoli 12.05).

Za smučanje in bordanje  naj se prijavijo le učenci, ki so sposobni samostojnega smučanja ter uporabe vlečnic in sedežnic. V ceno smučarske karte je všteta tudi malica na Kopah. Za učence do 15 leta je obvezna smučarska čelada, priporočamo pa jo tudi vsem ostalim. Pri smučanju bomo poskrbeli za varno in organizirano smučanje, spremljevalci bodo učitelji naše šole, po potrebi pa tudi zunanji sodelavci (učitelji smučanja). Za zimski pohod naj bodo učenci primerno oblečeni in obuti.

Učenci morajo denar za smučanje prinesti do ponedeljka, 12.12.2022 (zaradi pravočasne rezervacije avtobusov). Denar in podpisano soglasje za smučanje prinesejo učenci v kabinet športne vzgoje, za zimski pohod pa svojim razrednikom.

Vodstvo šole in aktiv športnih pedagogov vam želi prijeten zimski športni dan.

mag. Majda Zaversnik Puc,

ravnateljica

_________________________________________________________________

SOGLASJE

Ime in priimek učenca:  ___________________________       

Podpis staršev: __________________________________       

 

(Skupno 616 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih, Šport. Zaznamek za trajno povezavo.