ND POŠ – Mozirski gaj

Sreda, 10. 6. 2015.

OŠ Karla Destovnika-Kajuha

Koroška 7                                                                                                     Topolšica, 4. 6. 2015

3325 Šoštanj

OBVESTILO

Spoštovani!

V sredo, 10. 6. 2015, bomo imeli ekskurzijo. Obiskali bomo Mozirje in Mozirski gaj. Učenci v šolo pridejo kot običajno. Najprej bodo imeli šolsko malico, nato pa se bomo podali v Mozirje. Ogledali si bomo gaj, ogled gaja bo voden, po ogledu pa imamo tudi organizirano delavnico.

Del denarja za vstopnino in prevoz bomo krili iz šolskega sklada, del ga prispeva Ministrstvo za šolstvo, 6 € pa krijete starši. Denar naj učenci v šolo prinesejo najkasneje do ponedeljka.

Ta dan bomo kosilo odpovedali, saj se vračamo okoli 13.30. Zato naj imajo učenci s seboj kakšen prigrizek in dovolj pijače.

Učenci naj bodo primerno obuti in oblečeni.

OPB poteka kot običajno.

Razredničarka