Kros – medobčinsko tekmovanje 2014

OŠ KDK ŠOŠTANJ, PRIJAVA NA KROS, 8.4.2014

 

ODHOD AVTOBUSA za kros za učence od 6.-9.r ob 15:15 pred šolo, povratek nazaj okrog 17.30.

 

LETNIK 2007 DEKLICE

  1. ZAGER HANA
  2. DEMIROVIĆ  LANA
  3. MAZEJ MOJCA
  4. PERGOVNIK NEJA
  5. DREV AJDA
  6. ANDREJC TIA ANA
  7. BEŠKOVNIK SARA
  8. KAVŠAK ELIZABETA
  9. GORŠEK TJAŠA
  10. POKLEKA-MERNIK LANA
  11. POVH KLEMENČIČ TARA
  12. MRAK PIA
  13. BOJ HANA
  14. KOMPAN ANJA
  15. ROS MELISA

 

LETNIK 2007 DEČKI

  1. GOLOB BOR
  2. JAVORNIK OŽBEJ
  3. ALEKSIĆ GREGOR
  4. POTOČNIK TIMOTEJ
  5. IMPERL ANEJ
  6. KODRUN TADEJ
  7. NAPOTNIK LEON
  8. BRICMAN ANŽE
  9. BERNJAK JURE
  10. VLADUŠIĆ NIKOLAJ
  11. PEČNIK IZAK
  12. MEH GAL
  13. VIŠIĆ PATRIK
  14. VRTAČNIK ŽIGA
  15. PUKLIČ LUKA SIMON
  16. GOLIČNIK MAJ
  17. VERBIČ ANŽE
  18. GAVEZ TAJ

 

LETNIK 2006 DEKLICE

  1. SEVČNIKAR URŠA
  2. PEČNIK REBEKA
  3. ŠTRIGL VALENTINA
  4. KOLENC ANJA
  5. SUHAJ LARA
  6. BOŽIČ ANJA
  7. CIGLAR EVA
  8. JEVŠNIK MANCA
  9. LESKOVŠEK TISA
  10. ŠVARC KLANFER ULA
  11. KORADEJ REBEKA
  12. VILČNIK KLARA
  13. ANDREJC KATJA
  14. KUBALE NEJA
  15. ROTOVNIK NEŽA

 

LETNIK 2006 DEČKI

  1. SKORNŠEK TIAN
  2. JEŽOVNIK JAŠA
  3. JUVAN DOMEN
  4. LAH GAL
  5. TURNŠEK TIM
  6. IBRAHIMOVIĆ ENEJ
  7. SKORNŠEK MAI
  8. SKORNŠEK ŽIGA
  9. JERENEC JAKA
  10. PAČNIK RENE
  11. JURIČ ROK
  12. PIREČNIK MATIC
  13. KORTNIK BRIN
  14. KODRUN NEJ
  15. DREV ERIK
  16. NOVAK BOGDAN MIRKO
  17. KREBS MIHAEL

 

LETNIK 2005 DEKLICE

  1. VERBIČ TANJA
  2. TURK HANA
  3. NAHTIGAL PILAR
  4. KOVAČ TINKARA
  5. TODIĆ TJAŠA
  6. ATELŠEK MOJCA
  7. KOMAR NELI
  8. ROGINA GOLOB VALERIJA
  9. ŠTAKNE LIVIA

 

LETNIK 2005 DEČKI

  1. MENIH DOKL JOŠT
  2. ANDREJC SEVČNIKAR MARK
  3. TONKLI ALEX
  4. MARINŠEK ROK
  5. MAJHEN ANŽE
  6. NAHTIGAL KLEMEN
  7. LEDINEK NIK
  8. MAZEJ KRISTJAN
  9. HAIRLAHOVIĆ AMAR
  10. LAMEŠIČ DENIS
  11. DELOPST ANDREJ

 

LETNIK 2004 DEKLICE

  1. ANDREJC KAJA
  2. CERIĆ NEJLA
  3. SKORNŠEK LARA
  4. STROPNIK TJAŠA
  5. KLANČNIK MAJA

 

LETNIK 2004 DEČKI

  1. PUSOVNIK BLAŽ
  2. KOŽELJNIK TIMOTEJ
  3. TURINEK SEBASTJAN
  4. STRMČNIK DENIS
  5. SKORNŠEK LUKA
  6. JAVORNIK ANŽE
  7. KAVŠAK OŽBEJ
  8. BRITOVŠEK TIM
  9. HRIBAR JAKA
  10. MIKLAVŽINA JAKA

 

LETNIK 2003 DEKLICE

  1. BOROVŠEK KAJA
  2. MENIH DOKL NEŽA
  3. PARADIŽ ENEJA
  4. STROPNIK AJDA
  5. PLAMBERGER VITA
  6. MEŽNAR POLONCA
  7. TONKLI ENJA

 

LETNIK 2003 DEČKI

  1. TURINEK TOMAŽ
  2. PARADIŽ TJAŠ
  3. CESAR MIHA
  4. KOŽELNIK LAN
  5. DOBRILA TIMOTEJ
  6. STROPNIK MATIJA
  7. RAVNIKAR MATIC

 

LETNIK 2002 DEKLICE

  1. GORŠEK NELI
  2. MENIH LUCIJA
  3. DELOPST TIA MARIJA
  4. MEDVED ELA

 

LETNIK 2002 DEČKI

  1. CIGLAR MIHA
  2. GRUBEŠIČ VERLIČ NIK

 

LETNIK 2001 DEKLICE

  1. LESJAK LARA
  2. KUMER KATJA
  3. JAZBEC SAŠKA
  4. PIRNAT KLARA
  5. STROPNIK BRINA

 

LETNIK 2001 DEČKI

  • POTOČNIK LOVRO
  • AVDIJA SABEDIN
  • VIDEČNIK ALEŠ
  •  JOVAN GAŠPER
  • DRAGIČ GAŠPER
  • POPRIJAN ADRIJAN
  • TERČEK TIM

 

LETNIK 2000 DEKLICE

  1. MAZEJ ANJA
  2. SKORNŠEK VANESSA
  3. POTOČNIK PIKA
  4. NAHTIGAL NIKA
  5. LIHTENEKER TINA
  6. VEZAJ MAJLINDA
  7. PUSOVNIK NASTJA
  8. KLANČNIK KLARA
  9. ROBIDA TAJDA
  10. POLAK KAJA

 

LETNIK 2000 DEČKI

  1. OJSTERŠEK VID
  2. GOLNAR EROS
  3. SKLEDAR ALJOŠA
  4. BRITOVŠEK DAVID
  5. ZAGER ERIC
  6. ČOP KILIAN
  7. HANKIĆ ALDIN

 

LETNIK 1999 DEKLICE

  1. GORŠEK LARA
  2. HUDOURNIK EVA
  3. ČEH ANASTAZIJA
  4. JARIČ PATRICIJA
  5. POTOČNIK ANA
  6. GRAZER KATARINA
  7. KLADNIK BARBARA

 

LETNIK 1999 DEČKI

  1. JURIČ ALJAŽ
  2. OSTERVUH JAN
  3. STROPNIK ANDRAŽ
  4. KUGONIČ  ŽIGA
(Skupno 158 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Atletika. Zaznamek za trajno povezavo.