IP LS3 – Lončarske delavnice

Četrtek, 23. 11. 2023, 11.10/14.40

OŠ Karla Destovnika – Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj                                                                                               Šoštanj, 16. 11. 2023

OBVESTILO

Spoštovani starši!

V četrtek, 23. novembra 2023, bomo izvedli predmet likovno snovanje 3 v obliki delavnice v Lončarskem centru Bahor v Velenju. Odhod bo ob 11.10 izpred šole, vrnitev pa je predvidena okoli 14.30 ure v Šoštanj, 14.40 pred šolo. Cena lončarske delavnice je 10 €, avtobusnega prevoza pa 3,4 €, skupaj na učenca 13,4 €.  Stroški bodo zavedeni na mesečni položnici.

V primeru dežja, naj imajo učenci dežnik in primerno obutev. Na kosilo bodo lahko učenci šli ob 10.50. V primeru, da je to vašemu otroku prehitro, vas prosim, da kosilo za ta dan odjavite.

Vas, starše, prosim, da s podpisom potrdite prisotnost otroka na lončarski delavnici zaradi organizacije in priprave le-te.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav

učiteljica likovne umetnosti mag. Maja Strmecki Rožič

……………………………………………………………………………………………………

Potrjujem, da se moj otrok ________________________________, učenec 9. ____ razreda, udeleži predmeta likovno snovanje 3 v obliki lončarske delavnice v Velenju.

Datum: ___________                     Podpis staršev: ____________________