Delavnica SAŠA inkubatorja

Torek, 13. 6. 2023, 1. in 2 h, MME, prijavljeni učenci 6.-8. r.

Hej ti, ki obiskuješ OŠ Šoštanj,

z navdušenjem te vabimo na delavnico in druženje, ki bo vašo šolo spremenila v prostor startupov, ustvarjalnosti ter prebujenega podjetniškega duha. Prinesla ti bo tudi izkušnje, ki presegajo običajno šolsko rutino. Daj, skoči izven svoje cone udobja in podaj se v poslovni svet izven okvirjev.

K vam pridemo 13. junija 2023 –  z namenom, da aktiviramo tvoj potencial in te motiviramo za vstop v podjetniški svet.

Predstavili ti bomo delovanje SAŠA Inkubatorja, kjer gradimo, kalimo in brusimo mlade vzhajajoče podjetniške zvezde, ter tekmovanje POPRI, ki je namenjeno prav tebi, osnovnošolcu, ki se spogleduješ z zanimivo poslovno idejo in se sprašuješ, če lahko postane poslovna priložnost.

Družili se bomo tudi med kratko fotografsko delavnico fotografiranja selfijev s telefonom in lovili svetlobo za najlepši odsev v očeh.

Pridruži se nam, pridi po izkušnje, ki ti bodo v pomoč tako v šoli, kot tudi v vsakdanjem življenju.

Pridi po pogum, po zalet in  pokaži kaj zmoreš!

Veselimo se druženja s tabo!

Ekipa SAŠA inkubator

SAŠA Inkubator d. o. o. 

Šaleška cesta 2A, 3320 Velenje

E-mail: info@sasainkubator.si

Phone: +386 3 777 71 03

(Skupno 91 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Informacije o aktivnostih. Zaznamek za trajno povezavo.