RS – medvrstniško nasilje, uporaba nedovoljenih snovi med mladostniki

Četrtek, 9. 3. 2023, 17.00, avla šole.

Osnovna šola Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj

Koroška cesta 7

3325 Šoštanj

 

Datum: 2. marec 2023

 

VABILO

 

Spoštovani starši!

 

V četrtek, 9. marca 2023 vas ob 17. uri vabimo na roditeljski sestanek v avlo šole. Na sestanku bosta predstavnika policije, g. Zoran Stojko in g. Aleksander Levpušček spregovorila o medvrstniškem nasilju in uporabi nedovoljenih snovi med mladostniki. Glede na naša (in verjamemo, da tudi vaša) opažanja o dogajanju med otroki verjamemo, da bo sestanek koristen in vas vabimo k udeležbi.

Sestanek bo trajal približno eno uro.

Lep pozdrav,

Razredniki, svetovalna služba in ravnateljica 

 

(Skupno 195 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Informacije staršem. Zaznamek za trajno povezavo.