Prijava na obvezne in neobvezne izbirne predmete 2023/24 prek eAsistenta

6. 2.-24. 2. 2023, eAsistent za starše, prijava učencev od 3. do 8. razreda na  izbirne predmete  za naslednje šolsko leto.

Navodila poslana prek eA (6. 2., 9.00)

Starši, če vas na računalniku preusmeri na https://www.easistent.com/webapp#/calendar, izbire ne boste našli. Prijavljate se s profilom učenca, ki ima v meniju možnost izbire spletne učilnice, kar pa ni na izbiro staršem in zato je tudi pogled drugačen. Potrebujete nove vpisne podatke za starševski profil. Kontaktirajte eAsistent 017773399 ali bogomira.vrckovnik@os-sostanj.si (navedite razred, učenca).

Opisi obveznih izbirnih predmetov 7.-9. razred:

Obvezni izbirni predmeti 7. razred

Obvezni izbiri predmeti 8. razred

Obvezni izbirni predmeti 9. razred

8. r. – IP Šport za zdravje in Šport za zdravje Trije Kralji (B) oz. 9. r. IP Šport za sprostitev in Šport za sprostitev Trije Kralji (B). Gre za predmeta, ki se izvajata na 2 različna načina. 1. način – celo leto na šoli, 2. način – vikend paket. Ne smete izbrati pod 1, 2 oz. 3 zaporedno oba predmeta. Upošteva se samo prvo izbrani šport.
IP Poskusi v kemiji lahko obiskujete ali v 8. r. ali v 9. r., ne morete v obeh in ga tudi ne ponudi v eA, če ste ga že obiskovali v 8. r.
1 uro oz. 2 uri obveznih izbirnih predmetov so lahko oproščeni samo tisti učenci, ki obiskujejo glasbeno šolo z javno veljavnim programom (potrdilo o vpisu).

Starši lahko rangirate izbirne predmete preko spletnega brskalnika ali prek aplikacije za starše Moja šola.

Obrazci neobvezni izbirni predmeti:

Neobvezni izbirni predmeti 4., 5. in 6. razred

Neobvezni izbirni predmet 4. razred POŠ Topolšica

Neobvezni izbirni predmet 7.-9. r.

Kako starši na portalu eAsistent za starše vidite odprte prijave na IP, NIP?

Obvezni izbirni predmeti: youtube

Neobvezni izbirni predmeti:  youtube

Ta vnos je bil objavljen v Izbirni predmeti. Zaznamek za trajno povezavo.